Montare Sistem De Aer Conditionat Pe Logan De La Dezmembrari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da asa este cam 30 mil cu totul

    Comment


    • Cine la montat? La un service, sau un amic? Ca sunt interesat, pentru manopera, piesele le pot face rost eu. Da-mi cateva detalii te rog.

      Comment


      • eu l-am montat acasa ,am pus intai la mine anul trecut vad ca esti aproape de noi ,azi am terminat la cineva din galati este mai bine cu cat este mai aproape

        Comment


        • Am primit PM-ul tau. Ramane sa ne auzim la tel., si sa stabilim detaliile.

          Comment


          • ok ,ai sa fii multumit

            Comment


            • Da-mi te rog pe PM o lista cu piesele care imi trebuiesc pt AC. Sa nu cumpar si alte piese care nu mi-ar trebui. Mentionez ca am un ambiance fara servo.

              Comment


              • cam cat dureaza operatiunea asta de montaj ac pe un preference 1.4?si daca exista riscuri dupa montaj..

                Comment


                • durata de montaj o zi in forta sau doua lejer ,fara riscuri, la ce sa fie risc? iar pentru Marius i-mi pare rau dar e mai multa munca la tine daca nu ai nici directie hidraulica ,

                  Comment


                  • Sa inteleg ca nu te bagi daca nu am servo directie? Pot face rost si de pompa de servo.

                    Comment


                    • ba da i-ti fac dar dureaza un pic mai mult ,ai caseta directie cu pompa conductele pentru directie model cu ac daca tot vrei sa pui pe el aer,,vasulpentru ulei hidraulic cu furtune ,dar da-mi un telefon ,e mai simplu,iar pentru aer i-ti trebuie
                      -compresor
                      -suport accesorii
                      -intinzator curea si 2 role ghidaj
                      -curea accesorii pentru ac
                      -conducte ac,
                      -radiator ac
                      -radiator motor
                      - GMV ventilator
                      -vaporizator cel din habitaclu
                      -comanda climatizare
                      -consola centrala sau o poti gauri pe aceea
                      -relee plus siguranta 60 A
                      conducta de ac sa aiba senzor de presiune cu mufa
                      -mufe gmv 2 bucati
                      sper sa nu fi uitat ceva dar suna-ma si vorbim
                      numai bine tuturor

                      Comment


                      • O sa te sun, dar mai intai lasa-ma sa intreb la dezmembrari cam cat m-ar ajunge piesele necesare, sa vad daca ma incadrez in finante, si daca le gasesc momentan la baiatul respectiv. Dupa ce stiu ceva sigur te voi suna negresit. Ok? Mersi.

                        Comment


                        • aici am gasit la 18 mil tot aerul dar nu stiu cat ajunge directia hidraulica

                          Comment


                          • salut ! am un preferance de 1.4 pe care am montat ac , vreau sa spun ca se merita toti banii [in jur de 30 mil] eu unul sunt foarte multumit
                            Attached Files

                            Comment


                            • Salut.
                              Nici nu ai cum sa nu fi multumit,deoarce poti petrece vara mult mai relaxat
                              Fara sa transpiri la sale
                              Eu eram (si sunt inca)foarte sensibil la curent,atunci cind merg cu geamul dechis,racesc foarte repede.
                              Acum pot spune ca e alta viata
                              Numai bine.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment


                              • multumim ar fi super daca a-ti fi in Galati dar e cam departe

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google