Montare Sistem De Aer Conditionat Pe Logan De La Dezmembrari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    se poate monta aer conditionat si pe o masina fara injectie electronica?
    vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

    Comment


    • #17
      Se poate un pret final total: AC de pe masina lovita + piese extra + manopera?

      Multumim mult.

      Comment


      • #18
        Si un pret final? Chiar sunt curios cat a dus toata treaba.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • #19
          toate piesele cam 23-24 mil iar manopera moca am facut-o eu dar daca ar fi sa montez 10 mil este munca cine nu crede sa se apuce

          cineva a intrebat daca se poate pune aer pe o masina fara calculator? sigur ca se poate problema este vaporizatorul daca incape in aeroterma si cu cateva modificari merge
          Last edited by aurelian68; 15 May 2009, 17:47. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #20
            dar poate gasi cineva la preturi mai mici componentele pentru aer conditionat eu le montez ,

            Comment


            • #21
              Sunt dispus sa platesc !

              Ma intereseaza sa montez cu tine daca se poate . Trimite un mail sau tel. de contact.

              Comment


              • #22
                ti-am trimis pm , vorbim la telefon ,sau pe id aurelianmocanu68

                Comment


                • #23
                  Foarte tare.Pana la urma se poate monta AC pe masina, fara a da o groaza de bani.

                  Comment


                  • #24
                    35 mil..nu-s cam de colea...
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #25
                      asta asa e mai bn itischimbi motoru cu totu si vine cu tot cu aer ca la bani astia cumperi un motor de logan de la dezmembrari sau vinzi masina si iti iei una cu aer
                      drive with speed than you die fast

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by SE-SAYD View Post
                        Foarte tare.Pana la urma se poate monta AC pe masina, fara a da o groaza de bani.
                        800 de oiro...hm, e totusi o suma...oricum, mai mult decat daca luai din start masina cu a/c si nu mai trebuia dezmembrata jumatate dupa aia...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #27
                          si eu am vrut sa o vand sa-mi iau alta cu aer dar nu e chiar asa, daca toate s-ar potrivi cum vrem ar fi excelent dar , dar am preferat sa montez, iar daca cineva crede ca este pretul umflat i-l rog sa mearga la oricare centru de dezmembrari sa adune preturile ,

                          Comment


                          • #28
                            nu a zis nimeni ca ai umflat pretul..ci am zis ca pretul final si cel real dupa cum spui e cam mare..! Oricum..felicitari ptr reusita!!
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • #29
                              da asa este cum spui la uzina pretul este undeva la 600e cu montaj incarcat.... dar asta e, si eu cand am citit anul trecut si era cam 40 mil sau mai putin am zis ca-i mult nu poate fi atat dar acum le dau dreptate, doar sa ai toate piesele de la o masina avariata si sa nu te coste nimic decat montajul,este mult asa-i dar credeti-ma , merita, invidiam pe cei ce aveau si mergeau vara cu geamurile inchise si aveau racoare ,cei ce vor sa-si monteze singuri o pot face cu o alta masina alaturi , numai bine si racoare in habitaclu ,multumesc ptr urari.
                              Last edited by aurelian68; 28 May 2009, 19:27.

                              Comment


                              • #30
                                la dci ambiance e mai complicat decat la mpi-ul tau?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google