MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MCV-isti........

    dragi colegi de forum ,haideti prin intermediul acestui nou thread sa vedem cati suntem si cum ne arata loganele ,puteti sa o luati ca un recesamant ,asa putem afla cati din membri Logan Club sunt posesori de MCV-uri ,eventual sa construim rapid o legatura intre toti posesorii de MCV. sparg gheata , locatie Agnita/Sibiu MCV rosu passion 2006, 22000km
    Attached Files
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

  • #2
    Gri comete, Martie 2008, 27.000 km
    Resita
    Attached Files
    Last edited by Iulian; 7 March 2009, 21:58.

    Comment


    • #3
      11 Martie 2008 - 15200Km
      MCV Rosu Passion laureat 1.5 Dci 85 CP
      Ploiesti
      Attached Files

      Comment


      • #4
        Ambiance 7 locuri , 1.6 MPI , albastru
        Iunie 2007 , 24000 km.
        Bucuresti.
        SP_A0587.jpgSP_A0580.jpg
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • #5
          ma numesc angel sunt din turda si am un mcv 16 valve,septembrie 2008,19 000km pana acum,poze am foarte putine dar o sa fac si o sa atasez,imbunatatiri:folie toate geamurile,aparatori de noroi,protectii aripi,cotiera
          Attached Files

          Comment


          • #6
            SAlutare MCV`isti !! )))

            Sal !! Am si eu un Logan MCV Laureate motor 1.6 90 cp culoare rosu passion din 2008 .. momentan nu i-am facut prea multe schimbari .. dar am timp .. pot sa spun ca sunt foarte multumit de el .. dar siongura suparare care o am e ca in Ploiesti nu se gasesc accesorii pt el .. dar in vara vreau sa ma duc pana la Mioveni .. bafta all !!
            Attached Files

            Comment


            • #7
              Salut ! Sunt Tudor din Iasi, am un Logan MCV din decembrie 2007 ( 1.5 Dci / 85 CP / Laureate ) si am pus pe ea folie Llumar, MP3 player, Bi-Xenon, cotiera, aparatori noroi fata+spate si ma gandesc si la niste jante si niste scaune mai comfortabile pt. pasagerii din fata !!! Am cumparat si o solutie pt. polish de culoarea masinii ( rosie ) si sa vad cum va iesi ( mai astept caldura - cred ca prin mai / iunie mai sigur ) !!! Bafta !!! :-)
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

              Comment


              • #8
                Silviu, Ploiesti (ce densitate de ploiesteni pe aici )
                MCV luat in februarie 2008, bleu mineral, 7 locuri, preferance, vreo 11000 km. N-am poze, da' arata... ca un logan MCV albastru. PH-10-DBV.

                Comment


                • #9
                  mcv 1.6 16/7 locuri/laureate/august 2007-43000 km-fara probleme pina acum.curind o sa pun si niste poze.bafta la toti loganistii

                  Comment


                  • #10
                    doar 9 MCV-uri in tot clubul ?curioasa treaba.......
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                    Comment


                    • #11
                      Bleu ottoman, 7 locuri, 1.6 16v, 15.05.2008, 7300km. Sunt multumit cu masina, incape toata familia (cu 2 copii) si vine al treilea

                      Comment


                      • #12
                        Albastru mineral,17.11.2006,Laureat,1,6MPI,5locuri,37000km.

                        Comment


                        • #13
                          gris comete,
                          Laureate 5 locuri, 1.6 16V + ABS + MP3
                          fabricat mai 2008, achizitie august 2008

                          Comment


                          • #14
                            Laureate 1.6MPI GPL, iunie 2008, Albastru Otoman metalizat, 13.400km.Galati.

                            Comment


                            • #15
                              MCV 7 locuri 1.6 16 V albastru mineral LAUREAT
                              13000km din martie 2008 ORADEA
                              mp3,AC. ,aparatori noroi, aparatori aripi,deflectoare aer,cotiera,senzori parcare,spatiu depozitare plafon. Toate originale dacia. din pacate nu am poze dar sper incurand.

                              Felicitari BLACKUFO ptr. treath Excelenta idee!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google