Turatii Logan 1.4 - cum sa nu subturezi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    ms. ca de obicei primesc explicatii bune si la obiect de la tine
    If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

    Comment


    • #77
      cupla, n-ai de ce... mersi si eu de aprecieri
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #78
        si daca ii dai de 30 de ori pe zi?
        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

        Comment


        • #79
          ai sa pui benzina mai des :P
          Don't touch! Never ever steal
          Unless you're in for the kill

          Comment


          • #80
            Originally posted by csebalyn View Post
            fain stil de conducere ai...si asa, mai invata-i si pe altii poate unii vor sa-i tina masina 5-6 ani, fara probleme, poate vor sa faca 300000km cu ea. la aia nu cred ca tine "reteta" ta
            dc crezi ca nu tzine??? cam asha merg si yo sau la semafor o ambalez pana la 6000 si ceva......crezi ca o sa pateasca ceva sau cand e ceva......schimb tot asha.......si masina are deja 2 ani a facut in noiembrie!!!!!!

            Comment


            • #81
              si daca ii dai 7000 ?(intradevar bagi benzina mai des,a mea are peste 5 zile trei ani si a baut destula benzina)
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • #82
                nui problema de benzina ) singura chestie e sa nu patzeasca motoru sau cutia ceva.......:-?ambreiaju???!!!pana acum nu am avut nici o problema cu el....singura chestie ce ma enerveaza e cand dau in mansalier si pun frana se aude un zgomot ciudat ca si cum s-ar misca ceva..........D stiti careva de la ce sa fie???

                Comment


                • #83
                  I-am dat 6500r/pm si nu are nimic. Daca nu exagerezi o sa aiba viata lunga motoru .

                  Comment


                  • #84
                    io sincer iti spun ca nu pateste nimica... la firma la tata loganele sunt super "calcate" pana la 5500 si nu au nici pe dracu a mea merge struna are 9500km azi i-am facut cota de 9500 si sunt in urcare NEED MONEY FOR GASOLINE in rest nimik de zis super motoarele de renault

                    Comment


                    • #85
                      prietenii mei stiu ca nu exagerez cu fortarea motorului,acum nu mai schimb la 7000,doar foarte rar schimb numai la 3500-5000,acum am 70 000 de km si probabil ca o sa tin masina pina la 100000km
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by sebi4fc View Post
                        I-am dat 6500r/pm si nu are nimic.si al meu are deja 35000 Daca nu exagerezi o sa aiba viata lunga motoru .
                        pey cam exagerez ca ma enervez repede)) si nu am rabdare!!!!!in fine........la mine azi e 1 zii aici si nu prea stiu ce se intampla se organizeaza intruniri ceva???

                        Comment


                        • #87
                          sorine, numa' sa te tina ea pana la 10000
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by csebalyn View Post
                            sorine, numa' sa te tina ea pana la 10000
                            dc sa nu tzina csebalyn??? yo mai am o intrebare la care nu m-i s-a raspuns.............Cand dau in mansalier si pun frana se aude un zgomot ciudat la motor ca si cum s-ar misca ceva??? la voi se aude???DD

                            Comment


                            • #89
                              S-au decalit arcurile de la placutele de frana. Daca le schimbi nu o sa se mai auda troncanitul acela.

                              Comment


                              • #90
                                aha ms sp!ke!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google