KIT Ambreiaj Luk Sau Valeo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gmv97
    replied
    Exact cum spune si Dark...nu am gasit Sachs la o diferenta asa de mica de LUk ...peste tot sare de 600 de lei....de asta am si cerut pareri pro sau contra intre LUK si Valeo ca acolo sunt cam la acelasi pret diferenta de 50 ron

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Off: Nimic sport...trebuie sa ma duca de acasa pana la munca sau pe coclauri...in rest am alte alternative pentru adrenalina.

    Cu ocazia asta poate aflam de la altii care au gasit diferite kit-uri de ambreiaj la anumite preturi si de unde.

    Leave a comment:


  • DeLuXe
    replied
    off ... nimic sport? nici daca ar insemna + la siguranta? gen frane-arcuri?

    on ... la 650 intradevar e cam scump, dar la 475 io zic ca e ok, daca te duci la dealer te rupe in gura cu 900 ron )

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    A...sport?...pai eu nici macar un surub sport n-as pune pe Logan...altfel ar insemna sa-si iasa din atributiile pentru care l-am luat ...dar m-am referit la pretul kit-ului de ambreiaj.

    Leave a comment:


  • DeLuXe
    replied
    dar nici nu ma intereseaza unul sport, si as fi aproape sigur ca nici pe tine nu te-ar pasiona unul sport, tinand cont ca mai mergem si in oras si mai stam si la semafoare

    tot ce ma intereseaza e ca firma care il face sa stie despre ce e vorba )

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Nu stiu codul la Sachs-ul pe care l-am vazut...dar e fo 640 de lei kit-ul....si cu siguranta nu e cel sport

    Leave a comment:


  • DeLuXe
    replied
    PRODUCATOR LUK 411 ron
    PRODUCATOR SACHS 476 ron

    cod 620 1080 00

    am vazut si mai scumpe
    are si coasta de est, intradevar ceva mai scump

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Cat ai dat pe Sachs?...Prin Bucuresti, in medie, e cel putin 200 ron diferenta intre kit-ul Luk si Sachs

    Leave a comment:


  • DeLuXe
    replied
    citez pe seba ... instoria automobilismului si urechea spune sachs

    dar parca si luk suna mai bine decat valeo

    si eu sunt in acelasi impas, dar am ales sachs pt 50 lei cat dau in plus

    Leave a comment:


  • gmv97
    started a topic KIT Ambreiaj Luk Sau Valeo

    KIT Ambreiaj Luk Sau Valeo

    Asa cum scrie si in numele threadului ma intereseaza o parere .....vreau sa imi schimb kitul de ambreiaj si am de ales intre LUK si Valeo ....varianta Sachs este cam scumpa desi cred ca e cea mai buna ....astepta parerile voastre
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google