Idei De Tuning Ieftine Dar De Efect

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    e clar; nu ai inteles nimic, dar nu ma mira... se vede dupa "bullbar"... oricum, nu te poti c@.a in gusturile omului...felicitari, e frumos da' nu prea...
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • #92
      Sârma ta albastră cu telecomandă!

      Originally posted by popavlm View Post
      e clar; nu ai inteles nimic, dar nu ma mira... se vede dupa "bullbar"... oricum, nu te poti c@.a in gusturile omului...felicitari, e frumos da' nu prea...
      Bravo eleron: Dar? cu sârma ta albastră? nu mai vinde idei de Tuning ieftine și demodate pe la ..... (îmi place că ai ideile ieftine..... poftă bună pentru mesajul trimis!)
      Attached Files

      Comment


      • #93
        Originally posted by Ryky15 View Post
        Mai revin cu încă două poze pentru vizualizare! (montat mânre Logan 2 pe fața de ușe ph1) de la Ryky15.
        Manerele acelea sunt pur si simplu "din alt film". Nu se incadreaza cu nici o linie din fata de usa si de aceea afectul este de "plezneala".
        Deci NU.

        Comment


        • #94
          Originally posted by Ryky15 View Post
          Bravo eleron: Dar? cu sârma ta albastră? nu mai vinde idei de Tuning ieftine și demodate pe la ..... (îmi place că ai ideile ieftine..... poftă bună pentru mesajul trimis!)
          pai, am vazut ca nu se potriveste si a disparut de pe masina... sper sa incheiem aici...
          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google