Va Rog Sa Imi Dati Un Sfat!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Imi poate spune cineva cam cati kilometri duc bonzinarele de 1.6 16v? Eu sunt foarte multumit de ea. Merge EXCELENT. Poate sa zica fiecare ce vrea, dar calitatea materialelor este alta. As vrea pe viitor sa imi vopsesc etrierele rosii, sa imi pun cotiera, un CD-player cu mp3. Ati vazut noile CD-player-e cu care sunt echipate Daciile? Are bluetooth, USB, Jack. Stie cineva ce pret are un Cd-player deasta? Multumesc. As mai vrea sa imi pun si folii, dar nu stiu ce densitate sa aibe. Pe fata stiu ca se pun mai deschise, iar pe spate mai inchise. Nu as vrea sa se observe dinauntru chiar asa de tare ca sunt folii, iar pe spate doar sa nu se vada inauntru, nu foarte inchise sa fie. Ms.

    Comment


    • #92
      Un prieten de al meu are Logan de 1.5(SCOALA) are 300.000 km cu el...si merge foarte foarte bine...si nici nu a bagat bani prea multi in el...doar consumabilele si na...cum e cu scoala se mai rupe una alta.
      Un 1.6 16v duce...poti ajunge si la un milion de km cu ea...daca ai unde sa mergi...si desigur daca ai grija de ea
      Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
      Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

      Comment


      • #93
        chiar milion n-am vazut inca, dar 400-500de mii s-au vazut.
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #94
          chiar 600 mii (taxi) , am vazut asta vara in CT .

          Comment


          • #95
            Seba...o sa se vada si milionu...sper...
            Loganurile is masini bune...dar nu pentru specimenele alea de oameni care prefera un jaf la 1500 euro la mana a7a in care mai baga 5-6 mii in reparatii cu timpul...plus ca rup taxele
            Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
            Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

            Comment


            • #96
              MyhayInferno La 1.6 16v? ai vazut 600.000 de km?

              Comment


              • #97
                de 1.4 cu 600000km si chiar 800000 am mai auzit, chiar vazut. 1.6_16v am vazut laguna1 cu >400000km.
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #98
                  Da, 1.6 16v , avea 593.000 pe bord. Si eu am ramas putin uimit...

                  Comment


                  • #99
                    Intradevar, foarte multi kilometri. Sunt curios cum arata masina, in interior si in exterior, si ce a mai schimbat la ea.
                    Last edited by 77sky; 6 June 2012, 17:59.

                    Comment


                    • Arata ca orice masina de 600.000 km. Daca i-a rulat preponderent in oras, atunci a schimbat scaune, articulatii, amortizoare.

                      Comment


                      • Imi poate spune cineva de unde pot lua o cotiera pt logan cu suport de metal? Este cineva pe Okazii.ro dar nu raspunde. In jurul pretului de 80 de lei si sa fie neagra din piele. MS

                        Comment


                        • Acum am vazut si eu infundatura/zgarietura. Eu nu inteleg cum poate un dealer Dacia sa vanda o masina cu o astfel de zgarietura. Orice masina sh vanduta de dealer trebuie sa arate impecabil. Eu unul nu as fi luat-o, in banii aia zgariata. E mult tinand cont ca e si sh, si atinsa.
                          Dar sunt banii tai.

                          Comment


                          • Pentru ca e scumpa domne una noua cum spun unii pe aici
                            "light up the darkness" Bob Marley

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Andrew View Post
                              Acum am vazut si eu infundatura/zgarietura. Eu nu inteleg cum poate un dealer Dacia sa vanda o masina cu o astfel de zgarietura. Orice masina sh vanduta de dealer trebuie sa arate impecabil. .
                              In general masinile achizitoinate in vederea revanzarii se repara, acolo unde este cazul, in plus se acorda si garantie, cel putin asa am vazut pe masinile din parcul unui fast dealer Dacia.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Azi am cumparat o cotiera. Am montat-o si ce crede-ti...nu merg geamurile spate. Dar sa reglez oglinzile merge. Am tras de fire putin, si sunt tepene, nu se mista nici unu, si nici mufa de la geamuri nu se misca. Ce ar trebui sa fac? MS

                                Am uitat sa spun ca pe fata merg geamurile.
                                Last edited by Dule; 9 June 2012, 22:55. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google