Va Rog Sa Imi Dati Un Sfat!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sau te duci la orice atelier autorizat RAR. Legal nu pierzi garantia. Doar cei de la Dacia au sa faca gat, dar nu au dreptate dpv legal.
    sigpic

    Comment


    • ok. Va multumesc, asa am sa fac, dar ma gandesc la o varioanta, sa iau acel model de Player care e pe noile loganuri, cu usb, cu bluetooth, sau sa iau blaupunkt-ul ala 410? Mie sincer imi place mai mult Blaupunkt-ul. Ca si calitate este diferenta intre ele, daca eu las boxele originale? Mie sincer imi place cum se aud, daca nu dai volum prea mare. Multumesc.

      Comment


      • Foarte probabil ca acel Blaupunkt toronto e mai bun decât ce vine pe logan. Se va auzi un pic mai bine sunetul. Succes!
        http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

        Comment


        • Ce Cd-player imi recomandati? As vrea sa ma incadrez intr-un buget de maxim 450 de lei. As vrea sa aiba Usb , Jack si daca se poate sa pot conecta iPhone-ul la el. Va multumesc.

          Comment


          • Cu tot cu iPhone ia asta

            / Radio CD Player cu MP3, USB si control iPod compatibil: CD-R/RW, MP3, WMA, AAC putere: 4 x 50 W iluminare variabila (rosu/verde/albastru/portocaliu) tuner AM/FM cu RDS (TA/TP/Radio Text/EON

            Comment


            • Ce parere aveti despre Pioneer 2400UB? Ms

              Comment


              • Well...a sosit vremea sa imi cumpar un CD-Player M-am hotarat sa imi cumpar Pioneer X3500UI. Problema este urmatoarea: ar merita sa imi cumpar un Player cu bluetooth? Eu nu prea vorbesc la telefon in masina, dar...se mai intampla sa si vorbesc, dar in schimb, mi-ar placea sa pun muzica de la telefon. Ce parere aveti despre asta? Se merita sa mai dau 150 de lei, si sa imi iau Pioneer X5500UI doar pentru ca are bluetooth??? Multumesc.


                SI

                Comment


                • Parerea mea este ca nu merita, iti spun si de ce, tu ai spus ca nu prea vorbesti la telefon, vorbesti rar, dar tot vorbesti...pentru asta ai AUX la celalalt, il conectezi la telefon si gata ai si telefon si player tot din telefon
                  sigpic

                  Comment


                  • Pe Aux nu poti conecta un telefon decat pentru a reda muzica. Pentru vorbit nu uita ca handsfreeul are si microfon de care playerul nu stie, ramane insa varianta tiganeasca legand telefonul pe aux cu un cablu jack-jack sa auzi la boxele playerului vocea emitatorului si el sa te auda la microfonul telefonului pe care sa-l tii aproape ...
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Va multumesc. Am facut comanda pentru Pioneer X3500UI.

                      Comment


                      • Sa il folosesti cu placere si sa te bucuri de el.
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • multumesc. Sarbatori fericite si un an nou plin cu bucurii, impliniri si tot ce va doriti....tuturor cititorilor si scriitorilor de pe acest forum

                          Comment


                          • Imi poate spune cineva unde gasesc caracteristicile tehnice de la boxele originale de logan ph2? am boxe si pe fata si pe spate si se aud foarte bine. Ma intereseaza impedanta, si banda de frecventa la fiecare. Multumesc.

                            Comment


                            • Buna ziua! Ce parere aveti despre aceste boxe http://carsystems.ro/car-audio-video...m-35w-rms.html si despre acestea: http://carsystems.ro/car-audio-video...m-25w-rms.html
                              Problema este urmatoarea. As vrea sa se auda bine, sa fie si bass, dar sa nu imi iau lada. Iar cand dau destul de tare, sa se auda si tare si calitativ. Se merita sa cumpar aceste boxe? Ce parere aveti voi, sau ce imi recomandati. As merge pe boxe de 16,5 ca sa nu mai tai din gaurile de la portbagaj. Va multumesc. Boxele care le am, cele originale de logan, se aud foarte bine...dar destul de incet. Eu as vrea sa dau drumul la mai tare. Mentionez ca am Pioneer X3500UI ca player. Multumesc

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google