Viteza Maxima Logan 1.6 Mpi 8v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ambition 1.6 184 pe ploiesti campina. asta in al doi-lea an de cand o aveam. acum nu sare de 165 nici impinsa.

    Comment


    • Logan 1.6 8V, Ambition din 2008, viteza maxima in Ungaria 160 km-mai mergea.
      Pe A2 nu aveam tupeul sa merg mai mult ca baietii cu laserul mcv-ist din Turda erau pe fir...:P

      Comment


      • 1.6 laureate de prin noiembrie 2004 pe bord aveam 180,pe gps nu stiu ca nu il aveam la mine atuncieram pe A2

        Comment


        • buna ziua am mers si eu pe autostrada Soarelui si am prins 160 si aparca nu mai vroia.Aici vad ca sunt baieti care au prins mai mult,de la ce poate fi? Eu eram cu 2 pers si bagaje 160 in cap,poate fi de la bujii? Benzina de la Lukoil

          Comment


          • vantul este o mare problema pentru automobil , dar pe langa acesta , mai sunt destui factori.

            Comment


            • La Multi Ani....am incercat si eu sa dau maxim pe A2 170km/h si in Germania pe A3 180...nu va pot sp consumul ca nu ma interesat..

              Comment


              • Originally posted by roger007 View Post
                Eu unul ma mir unde ai prins tu 190 cu 1.6 , caci eu tot pe aceeasi autostrada, tot 4 persoane dar mai mult de 170 nu a mers. si trebuie sa mai precizez ca la viteza aceea de 170 este foarte instabila.
                eu nu stiu cum nu ai reusit tu mai mult, eu pe dn7 intre sabareni si tartasesti i.am dat 175 km/h, si se mai ducea putin, mentionez ca e 1.4 fara modificari la motor.
                ps: intradevar, era instabila!
                sigpic

                Comment


                • 165 pe autostrada bucuresti pitesti
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • amatori ...

                    Comment


                    • 183km/h cu gumele stock de iarna (9kg bucata) , 4 persoane fara bagaje.

                      Comment


                      • Cat a mers acu, la maxim.... Buzau - Rm Sarat( ultimii 10 km)... acum daca ma plateste cineva nu as mai merge cu Loganul cu viteza aia!!... mai mult de 120 nu vede.....

                        Comment


                        • nu va suparati baieti, dar 160km`h cu 1,6 ? :| pai am mers 175 pe ceas cu 1,4 :| ( stok )
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • la 170 km/h consum de 6.4 litrii si asta akm recent

                            Comment


                            • Vezi ca n-ai nimerit forumul. Aici nu e "Mamota si staniolul"
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • pe cati km consumul asta ? maxim 5 km ofer eu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google