LOGAN kissfm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nu am o data foarte fixa dar au zis un 20octombrie se poate sa fie cu 2-3 zile mai tarziu sau mai devreme ) ...why ?

    Comment


    • #32
      pot sa ma invit cu tine sa vad cum reactioneaza knd te dai la ei? nu de alta da dak are rezultat sa fac si io
      sigpicMy ride

      Comment


      • #33
        Eu zic sa nu faceti scandal, ca voi aveti doar un service si dupa aia nu mai calcati p-acolo.)
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #34
          in legatura cu masina tzinetiva de ei ... eu unu am asteptat vreo 3 saptamani dupa termenul normal sa o aduca din afara ... si intr`un final au adus`o da de sa nu se vada ca e luata din franta mi`au schimbat semnele pe ea si acu teorie mare la piese astept inca vreo 3 saptamani cand e de revizie si etc parca nu s-ar potrivi cu cele din romania
          Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

          Comment


          • #35
            da andrei si ce propui sa fac? sa o las asa? adik ei imi zic ceva semnez ceva si vine cu altceva si sa tac? :|
            sigpicMy ride

            Comment


            • #36
              da fi ma si tu tare`n gura cearta-te cu ei ... sa vada ca esti nemultumit a pai daca te vad aia tacut te ia de la inceput drept prost si cine stie ce probleme o sa ai cu masinuta pe parcurs
              Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

              Comment


              • #37
                Mai baieti, nu va zice nimeni ca sa nu le atrageti atentia ca sa zic asa. Idea este sa nu faceti scandal, sa fiti nervori pe acolo, si sa va apucati sa urlati la ei, ca sigur va puneti bine cu service-ul. Sincer si eu daca as fi lucrat la ei, si mi-ar veni un client cu capsa pusa , asa din prima , atata timp cat nu eu fabric masina si asa vine de la fabrica , ce vina am eu ca tie nu-ti convine?Daca ma intelegeti ce vreau sa spun.
                Eu zic sa vedeti in primul rand masina, si la receptia ei, faceti "scandal", in legatura cu ce nu va comvine. Daca aveti ceva concret o comanda ferma in care apare o serie de dotari si accesorii, si ele lipsesc, atunci ai tot dreptul sa fi nervos , daca nu ..... sigur vei primi o explicatie in termeni "dacia by renault", si nu se va rezolva nimic.
                Cu stima , FLO.
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • #38
                  da ma ai dreptate .. da acu si ei de la dacia intrec masura uneori sau deseori depinde cum se poarta cu fiecare
                  Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by DeLuXe
                    da andrei si ce propui sa fac? sa o las asa? adik ei imi zic ceva semnez ceva si vine cu altceva si sa tac? :|
                    In primul rand nu scrie nicaieri ca trebuie sa vina cu anumite cauciucuri, dar asta e neimportant.
                    Daca sa zicem ca vine cu Kormoran, tu le zici, faci scandal, o sa-ti aduca cauciucuri mai bune dupa o saptamana, poate chiar doua, timp in care masina sta nemiscata. Treaba ta, faci cum vrei, dar o sa ai de pierdut din 2 parti, ca te certi cu ei si ca stai mai mult pana iti livreaza masina.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #40
                      da corect ... asta e ... asa e inromania ar trebui sa ma resemnez deja ... mersi mult tuturor care s-au agitat
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • #41
                        eu oricum nu ma las si ii astept sa-mi faca figuri dupa in service ..oricum eu la ajung de 2-3 ori pe luna in bucuresti deci am unde sa-mi fac revizile ...numai de bine )

                        Comment


                        • #42
                          fratilor m-a sunat una de la VC si se pisicea la mine ca cica vine cu michelin pana la urma ca a fost o gresala ca unsh ce ... ce vrajala ieftina de romani ) cum ii ameninti putin cu opc cum inghit galusca ) jonivip ia da'le si tu un mail ceva ) sa vezi cum iti baga pirelli P0 ))
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • #43
                            o sa le trimit si eu un mail de curiozitate sa vad ce zic...)

                            Comment


                            • #44
                              Eu am ABS+ si a venit echipata cu Michelin fara sa cer eu. Dealerul mi-a zis la livrarea masinii(el a observat, eu nu ma uitasem la cauciucuri deloc) ca astea s-au nimerit la ei in fabrica pe stoc si de aia mi-au pus Michelin.Sa fie o problema de cum se nimereste acolo la asamblare? functie de ce se gaseste in stocul fabricii?

                              Comment


                              • #45
                                nush ... io zic ca daca ii ameninti cu opcu la telefon si te bagi tare in ei cum am facut io ... cred k ... se rezolva ... e de toata jena oricum ... in fine ...
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google