LOGAN kissfm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Cred ca nici ei nu mai stiu ce ciorba este intre versiuni, zici ca ar avea 60 de posibilitati si de pachete obtionale.

    Comment


    • #62
      Originally posted by sonykel
      da iar e a2a oara pe ziua de azi cand sunt prost informat... manerele sunt negre cand aparuse kiss fm-u asa ii faceau reclama cu interior stil prestige dar de fapt e doar bordu si aeratoarele atat tot
      Mai difera si un pic scaunele...tapiteria specific....

      Comment


      • #63
        tapiteria e specific kiss fm adica e unic doar pe kiss

        sigpic

        Comment


        • #64
          Mi s-a parut foarte misto tapiteria si de calitate.

          Comment


          • #65
            Parca si scaunele au o forma specifica...Nu?

            Comment


            • #66
              scaunele is la fel
              ce m-a enervat putin e ca striperele dp partea stanga nu-s aliniate, munca de romani, dar ma rog, mi-a sarit in ochi ca asa e la o chestie ce o cumperi, un defect tot trebuie sa gasesti
              pe la reglaje la boxe sa mai umblu oleaca dar cred ca degeaba, tot praf sunt)

              Comment


              • #67
                Originally posted by CLC
                ce m-a enervat putin e ca striperele dp partea stanga nu-s aliniate, munca de romani, dar ma rog, mi-a sarit in ochi ca asa e la o chestie ce o cumperi, un defect tot trebuie sa gasesti
                Asta depinde de la o masina la alta, stripping-ul se pune de catre oameni, nu rorbti, de aceea si diferentele de nivel intre usa spate si usa fata.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #68
                  stiu ca depinde de la masina la masina, dar m-am uitat la toate kiss-urile si doar a mea era asa
                  dar...asta sa fie singura problema ca ma doare fix in cot)

                  Comment


                  • #69
                    Eu am remarcat ca stripping-ul nu era bine aliniat chiar la siab.....
                    Macar acolo puteau si ei lura mai bine....dar, asa e in romania...
                    eu sper sa fiu mai norocos....) si sa fie masina ....impecabila
                    "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

                    Comment


                    • #70
                      Ai sperante e facuta in Romania,eu zic totusi sa nu fim carcotasi ,sa le asteptam pe ale noastre
                      http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                      Comment


                      • #71
                        Mai baieti , nu vreau sa par eu mai ... si nici sa fiu off topic , dar care naiba sunt stripperele alea? Cine-mi zice si mie?
                        Mersi mult!
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • #72
                          Stripping inseamna autocolantul negru de pe stalpii centrali ai Prestige-ului.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #73
                            am fost am luat-o totu ceas am facut si rodaju (in 3 zile) da tot nu se infige inca ... mai astept 1500 2000 nu? la mine e identic pe ambele parti si aliniat bine ... tot kiss am ... app merge bine tapiseria e cum e ... am schimbat-o so ... cei din cta poate ne vedem duminica sa vedem aaaaa si am uitat ) mi-au pus michelin )) a zis aia k nu a mai vazut logan cu michelin la dacia de cateva luni si m-au sunat si aia de la bucuresti ca daca sunt multumit de masina )))) tare
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • #74
                              stickerele alea cu kissfm s-or putea dezlipi cumva?
                              intreb de curiozitate, ca personal le las, sunt haioase

                              Comment


                              • #75
                                am vazut ca la uni sunt puse stramb... eu zic mai bine le scoateti acum ca peste 3ani cand s-or decolora va blestemati zilele cu ele...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google