LOGAN kissfm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut

    bara fata de mcv este numai pe 1.5 de 85 cp?

    vreau sa intreb si eu, credeti ca va fi scoasa din fabricatie aceasta varianta cat de curand? mar interesa daca stiti ceva, macar de ar mai fi pana in iunie-iulie

    Comment


    • Ma bag si eu pe aici.. arata foarte bine volanul imbracat in piele... se poate cumva gasi la dealer imbracamintea? ca m-ar tenta si pe mine. sau daca nu, stie cineva unde se poate gasi in alta parte, si sa fie piele naturala? mersi
      Don't touch! Never ever steal
      Unless you're in for the kill

      Comment


      • Originally posted by shyck View Post
        bara fata de mcv este numai pe 1.5 de 85 cp?
        vreau sa intreb si eu, credeti ca va fi scoasa din fabricatie aceasta varianta cat de curand?
        Bara de MCV e numai pe 1,5 dCi 85 CP.
        Nu cred ca mai prinzi un Kiss FM in iunie. Va fi scos din productie.


        Originally posted by golanu View Post
        arata foarte bine volanul imbracat in piele... se poate cumva gasi la dealer imbracamintea? ca m-ar tenta si pe mine.
        Pielea aia de pe el de fapt nu e piele naturala, e artificiala.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • Cam nasol pentru mine atunci, dar tot arata bine, sunt curios daca si feelingul e placut cand tii mana pe volan mai mult timp (un drum de peste 3-4 ore)
          Don't touch! Never ever steal
          Unless you're in for the kill

          Comment


          • Feelingul e foarte placut...chiar zilele trecute am realizat chestia asta.
            I don't drive fast...I fly low !!!

            Comment


            • Salut! saptamana viitoare astept si eu sa-mi vina kiss-ul, motorizare 1.4mpi. Azi am auzit ceva care m-a cam ametit...la kiss fm nu-ti dau capace la roti? Adica tb sa le cumperi separat? am intrat si pe site-ul dacia si am vazut ca intr-adevar nu e bifat la jante otel 15 cu capace ca la alte versiuni...ale voaste cum au venit? in afara de cei care au ales jante aliaj...

              Comment


              • Mai mult ca sigur vine cu capace. Nu exista versiune care sa vina fara capace.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • dap asa e...daca vine fara capace te-au lucrat baietii de la livrari...vezi ca se mai practica...am o cunostinta de la un service care le.."uita" la el in plasa si le vinde cu 20 de lei...daca-ti da fara capace cere-le si ti se vor da...

                  Comment


                  • KissFM-ul ar trebuie teoretic sa vina cu capace Bucuresti, nu Sinaia.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Iti vine sigur cu capace roti bucuresti. mie asa mi-a venit, acum o saptamana l-am luat.ce nu iti da e sigur benzina(1 litru) si lichid spalare parbriz pentru iarna( f. putin ) iti ajunge de 3-4 spalari.

                      Comment


                      • Ar trebui sa fie plin borcanul cu lichid de spalare pentru parbriz, dar la cum se fura in Romania nu ma mai mira nimic.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Multumesc. Ce altceva ar mai trebui sa vina o data cu masina? Extinctor, triunghi semnalizare? gasesc vreun topic pe aici cu asa ceva...in afara de lista uriasa cu 33 de puncte la verificarea interioara de la intrebari frecvente?

                          Comment


                          • Extinctorul si triunghiul de semnalizare este in dotare.Este bine sa ai la tine bani pentru numere (apox 200lei) si combustibil, si un covoras de cauciuc pentru a nu o murdari
                            Kiss Fm Gris Platine DC

                            Comment


                            • Si trusa medicala vine in dotarea standard.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Salut...azi am ridicat-o...si era s-o busesc deja...intr-o parcare la Carrefour, am vrut sa fac o parcare cu spate, si cand am vazut ca s-a oprit si un stalp in retrovizor...noroc ca se oprise intr-o protectie de pe marginea stalpului...i-am aranjat putin numarul de pe spate
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google