LOGAN kissfm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    la mine stripperele sunt puse putintel stramb, dar merge, astea sunt drepte, le-as scoate poate si eu dar...CUM?
    si daca se decoloreaza se rezolva cu o polishare

    Comment


    • #77
      stikerul ce sa polisezi la el...

      sigpic

      Comment


      • #78
        Locul in care a fost stickerul

        Comment


        • #79
          am kissu' de o saptamana ... dimineata ... guess what ... lovita in parcare bara spate sparta stopu ciobit aripa zgariata si infundata ... sa nu-ti blestemi zilele? si cica pe 12 13 ma duk sa o bag in service ... DAMN!!! voi cu kissurile ce cauciuce aveti?
          sigpicMy ride

          Comment


          • #80
            imi pare rau pt masina ta..... banuiesc ca nu stii faptasul ?!
            eu inca sunt in asteptare...mi-au zis ca..." e pe vine"
            pune si tu poze cu masina...interior si exterior...
            ti-a venit cu bara fata de MCV??
            "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

            Comment


            • #81
              @ DeLuXe - cum naiba frate , e 1 saptamana si gata ti-au si facut de petrecanie? Mai sa sti ca imi pare rau pt. tine, sper sa o rezolvi repede, si fara batai de cap.
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • #82
                Originally posted by DeLuXe
                am kissu' de o saptamana ... dimineata ... guess what ... lovita in parcare bara spate sparta stopu ciobit aripa zgariata si infundata ... sa nu-ti blestemi zilele? si cica pe 12 13 ma duk sa o bag in service ... DAMN!!! voi cu kissurile ce cauciuce aveti?
                ala probabil e si tampit, ca si-o repara pe rca-u tau si tu pe rca-u lui ca o bagati si voi la culpa comuna, acuma trebuie sa te descurci cu casco
                eu am gume continental
                Last edited by RSX; 1 November 2007, 20:52.

                Comment


                • #83
                  da am facut pe casco schimbat bara spate lampa spate k era putin ciobita si reparat arpia k e infundata si zgariata najpa (+vopseaua lui rosie) io am michelin cica pe 12 13 sa ma duc cu ea sa o bage ... bine ... asta dupa ce le'am fluturat niste bani prin fata ca imi zicea de sfarsitul lui decembrie ) adik la anu :| marfa ... pun poze da nu'mi mai gasesc cablu de la camera cand il gasesc promit ca pun ... in rest ce sa zic merge bine da nu se infige inca ... 3000 de km cica sa vedem mai am 2000
                  ps: fara bara de mcv ...
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • #84
                    e bine ca ai rezolvat problema si ca ai facut pe casco...cu fluturatul banilor...asa e in romania...
                    asteptam pozele cu nerabdare...mai ales cele din interior ..

                    PS:am vazut si eu un kiss...acum cateva zile.....super tare frate !!!! arata brici !
                    "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

                    Comment


                    • #85
                      salutare "golanistilor" am ridicat si eu azi kiss-ul meu ...... merge bine bine(asa zic eu)1,5 dci 85 CP . Sper sa nu am probleme cu el. Ma ingrijoreaza tziuitul ala de la derectie (cica), daca se aude si la voi .... dati0mi si mie un semn ok?

                      Bafta multa si aveti grija de voi.

                      Comment


                      • #86
                        Stai linistit Dragos, tziuitul de la directie nu e nicio problema. Asa face la toate si din cate am inteles e de la servo directia electrica.

                        Comment


                        • #87
                          pai ce servo electrica, la logan e mecanica

                          Comment


                          • #88
                            Nu stiu CLC, asa ziceai colegii de forum. Eu sunt bata la mecanica.

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by CLC
                              pai ce servo electrica, la logan e mecanica
                              La motoarele 1,5 dci pompa de servo nu mai este pe cureaua de accesorii a motorului, ci este actionata electric, separat de motor.
                              Ambiance-ul si Preferance-ul diesel au servo-directie clasica, pe cureaua de accesorii, restul au servo-directie electro-hidraulica.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #90
                                ei, eu sunt pe benzina, mi se scuza

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google