LOGAN kissfm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    am trimis si eu mail si au zis ca cine ori cu mishelin ori cu continental ..depide ce au in stoc....printre altele am ajuns si pe la delar iar aia de la care amcomandat eu masina a zis ca vine cu michelin ca asa e normal odata ce asa e pe masina din vitrina ..acum ///Dumnezeu stie ....

    Comment


    • #47
      ce jeguri .... man io fac skandal urat dak vine cu altceva ... pt k ar insemna sa ma fi mintit de 2 ori ... :|
      sigpicMy ride

      Comment


      • #48
        ati primit vreunu masina?
        impresii la prima vedere?

        Comment


        • #49
          In Timisoara la AUTO EUROPA sunt 2 KISSFM amandoua incaltate cu michelin daca am observat bine.A mea are termen de livrare 16 noiembrie asa ca mai am de asteptat pana sa vina;cand o sa vina o sa va comunic impresii
          Pana atunci numai bine.

          Comment


          • #50
            salutare ... ma duc azi la 15 sa imi ridic masina ... va comunic parerile impresiile si etc ...
            sigpicMy ride

            Comment


            • #51
              hai succes deluxe si te asteptam la intalnire duminica cu ea

              sigpic

              Comment


              • #52
                DeLuxe sau altcineva, imi poate spune si mie daca la kissfm manerele de la usi sunt argintii, stiu ca nu sunt mentionate pe lista dar pe site dacia la galerie kiss vad ca sunt argintii.
                Of...si am fost la dealer de m-am holbat pana acuma de fro 3 ori la un kiss dar efectiv nu-mi amintesc.
                Maine sau poimaine trebuie sa o ridic si eu dar...ma roade curiozitatea

                Comment


                • #53
                  da sunt argintii ptr ca ai interior specific prestige cea ce inseamna ca si manerele si inele de la aeratoare sunt argintii

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    la dotari pe site dacia doar la prestige apare manere usi tip aluminiu satinat.
                    dar...ramane de vazut:p

                    Comment


                    • #55
                      Iti zic eu sigur ca aeratoarele sunt tip aluminiu la kiss dar manerele nu sunt.

                      Comment


                      • #56
                        Manerele sunt negre la KISS FM

                        Comment


                        • #57
                          da iar e a2a oara pe ziua de azi cand sunt prost informat... manerele sunt negre cand aparuse kiss fm-u asa ii faceau reclama cu interior stil prestige dar de fapt e doar bordu si aeratoarele atat tot

                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Sonykel, astia si acum in toate brosurile au kiss fm cu jante de aliaj dar in realitate ea vine cu capace. Asa ca sa nu uitam ca "reclama e sufletul comertului".

                            Comment


                            • #59
                              e bine macar ca s-au indurat de bord sa-l bage pe cel argintiu
                              eh...o sa le vopsesc, sper sa se dea jos usor

                              Comment


                              • #60
                                da asa e... ce sa le faci asta e...
                                uite de exemplu eu nu pricep dece la MCV(laureate e clasa superioara) oglinzile nu vin vopsite asa cum vin si la berlina la clasele de top

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google