deschidere portbagaj din telecomanda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumesc valeriuciprian pentru poze film sfaturi
    din pacate tot nu am reusit. m-am chinuit azi toata ziua.am luat spira cu spira si le-am legat am pus si mocheta pe margine cum mi-ai aratat.dar tot balanseaza o data.
    sa fie oare din cauza ca capota ta are mocheta si o face mai grea?am vazut ca mai ai ceva intr-un buzunar interior al capotei.diferenta sa o faca greutatea capotei?
    vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
    vand lampa adaptabila la torpedo

    Comment


    • E posibil si asta...dar in acel buzunar nu am decat un set de 100 de manusi de nailon pentru a alimenta cu motorina...duminica la 10 daca poti ajunge la Galati la intalnirea noastra arunc un ochi si vedem ...poate o rezolvam
      sigpic

      Comment


      • Am observat o chestie atunci cand am dat fetele de usi jos la masina ca sa repar butucii de pe urma unor drogati si anume ca sistemul de deschidere al usilor este actionat tot de catre niste actuatoare destul de mici ca sa incapa si la portbagaj.
        Ce ziceti de asta?
        Se potrivesc si la portbagaj si au putere pt al deschide?

        Comment


        • Putere eu spun ca au...ca pentru asta sunt facuti...dar nu cred ca un actuator de usa va avea acelasi pret cu un actuator de la o inchidere centralizata no-name.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by sebi4fc View Post
            Mi-am si eu amortizor la portbagaj cu ajutoaru lui MISU o sa postez un filmulet curand chiar azi daca reusesc .De lovit nu loveste luneta ca am scos un arc cu ambele arcuri se ridica mult prea repede.
            si eu am amortizor la portbagaj.e mult mai comod cu amortizor decat cu arcurile de serie.merita pus

            Originally posted by D-FENS View Post
            Ideea cu amortizor la portbagaj este excelenta,care sunt costurile?Se realizeaza greu?Multumesc
            eu montez amortizoare la portbagaj cu 100 ron, inclusiv motoras daca nu are omu' si deschidere portbagaj pe cheia masinii.cei interesati sa lase un mesaj.
            Last edited by solano; 26 May 2009, 11:03. Reason: Automerged Doublepost
            http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

            Comment


            • Din bucuresti este cineva care poate monta tot ce e necesar sa pot deschide portbagajul din cheia masinii? daca da, il rog sa imi dea si mie un pm.
              sigpic

              Comment


              • Motor de cartier....

                Comment


                • sal am logan din 2007 cu deschidere la porbagaj cu buton si i-am facut deschidere din telecomanda (functioneaza cum vrei tu) ai nevoie de o centralina cu telecomanda , un releu , un telescop sau 2 depinde de care gasesti , pt. tragerea acsului de deschidere am folosit un motoras de la o portiera de ford

                  Comment


                  • Originally posted by eastcowboy View Post
                    Super.De unde ai luat telescopul?Si cum l-ai montat?
                    Cumpar volan de Duster

                    Comment


                    • stie careva cine face si in Bucuresti portbagajul cu deschidere din telecomanda?? Mersi
                      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                      Comment


                      • chiar nu imi vine nimeni in ajutor??? astept un raspuns de la voi mersi

                        chiar nu ma poate ajuta nimeni... astept un semn de la voi!
                        Last edited by Mario Popa; 7 July 2009, 20:36. Reason: Automerged Doublepost
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • si eu il astept de vreo 3 luni... asa ca Mario, mai ai de asteptat poate imi fac timp sa incerc sa fac la mine... daca reusesc poate te ajut dupa aceea.
                          sigpic

                          Comment


                          • mersi @sinx......poate reusesc sa vb cu cineva sa ne ajute la partea electrica....tinem legatura...bafta
                            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                            Comment


                            • mai postez cate un mesaj poate citeste careva din bucuresti......
                              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                              Comment


                              • salut mario popa.eu sunt din bucuresti.daca ai nevoie de ajutor la partea electrica..te ajut dar sa-mi spui cum vrei sa o faci
                                din cheie sau din buton
                                eu stiu din buton
                                :smokespliff:viata e frumoasa doar daca stii s-o traiesti:dirol:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google