deschidere portbagaj din telecomanda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oooo.......este bn....m-am linistit. Acum ma gandeam sa montez si al 2-lea arc....pentru ca mor de nervi cand se deschide doar 3 sferturi. Si daca e sa pun si al 2-lea arc trebuie sa trag aer in piept ...cum mai ziceam . De acum trebuie sa astept sa vina caldura si sa vad cum se deschide. Multumesc pentru raspuns baieti. ;)

    Comment


    • da...citeste mai sus ca am postat eu siteul unde il poti gasi.
      Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
      sigpic

      Comment


      • sal scuze ca ma bag peste voi!
        Am un ford fiesta mk 3 din 95 am deschidere din buton pt portbagaj de curand am montat o alarma pilot care are un buton si pentru deschiderea din portbagaj intrebrea mea e cum pot sa l fac sa functioneze?de ce fir tre sa l leg la alarma?
        Attached Files

        Comment


        • care ma ajuta si p mine prin buc am cablu motoras fac cinste

          Comment


          • Originally posted by kdyalex View Post
            sal scuze ca ma bag peste voi!
            Am un ford fiesta mk 3 din 95 am deschidere din buton pt portbagaj de curand am montat o alarma pilot care are un buton si pentru deschiderea din portbagaj intrebrea mea e cum pot sa l fac sa functioneze?de ce fir tre sa l leg la alarma?
            Firul violet este pentru iesire porbagaj,este o iesire de minus se leaga prin releu si nu uita sa pui o siguranta de 10A pe iesire de forta de la releu!

            Comment


            • Ce dimensiune are telescpou si sa-mi specificati cum masirati inchis sau deschis multumesc

              Comment


              • al meu e de sandero,are 48 de cm deschis(din cate imi amintesc):P..sa fii atent cand cumperi sa nu se deschida prea repede..ca eu am mai avut unu si se deschidea foarte repede si zdruncina portbagajul cat sa loveasca luneta...deci sa iei unu de calitate.
                Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                sigpic

                Comment


                • papuci care intra in uch pe unde gasesc ca nu vreau sa dezmembrez calculatoru inca

                  Comment


                  • si eu am cautat pe la magazinele de electronice de la mn din oras..dar nu am gasit nimic.stie cineva cum se numesc?si cei mari de la mufa alba si cei mici de la mufa neagra.
                    Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                    sigpic

                    Comment


                    • care ma ajuta si pe mine unde pot face deschiderea electrica in bucuresti
                      Last edited by costyx2; 10 April 2010, 17:38.

                      Comment


                      • vorbeste cu cipisor.
                        Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Salut

                          Originally posted by 99MMH View Post
                          Deschiderea se face in 2 feluri la a 2-a apasare din telecomada cheii - tehnologic vb -
                          1. Prin adaugarea unui montaj realizat cu un Pic care masoara timpul dintre 2 apasari ale butonului de deschidere atat de pe cheia masinii cat si cel din masina, de pe consola.La interval de 4 secunde intre apasari sare portbagajul.In acest caz nu mai este necesara montarea unui buton suplimentar pentru deschiderea portbagajului din masina
                          2.Activarea functiei din UCH si monatrea a 2 relee precum si a unui buton de deschidere portbagaj din interior. Releele se folosesc pentru a impiedica deschiderea portbagajului odata cu deschiderea usilor cand este actionat butonul e dechidere de pe consola centrala. La a 2-a apasare de pe butonul din cheie sare portbagajul
                          Ma poti ajuta si pe mine sa mi montez deschiderea portbagaj din cheie.Nu gratis evident

                          Comment


                          • papuci ptr UCE - incercati cu cei de la Floppydisk....

                            Comment


                            • Salutare! Am un logan din 2006 cu deschidere portbagaj pe cheie (model vechi) si ieri s-a blocat incuietoarea. as vrea sa imi pun deschidere porbagaj din butonul de inchidere usi. E careva de pe forum care se baga la asa ceva? Sau stiti pe cineva? Cam la ce pret ar fi ?
                              Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                              Comment


                              • din bucuresti nu se baga nimeni sa monteze asa ceva?
                                Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google