Anvelope - Cunostinte De Baza Si Nu Numai

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • marangoni NU sunt resapate ! am crezut ca le-ai gasit undeva la 200-210 lei buc.asa,la 260 lei ai si alte optiuni. L.E.-imi cer scuze,nu am fost atent la dimensiuni. sunt anvelope raport calitate-pret excelente.
    Last edited by dragos firoiu; 20 March 2011, 20:05.
    ubi concordia ibi victoria

    Comment


    • Orice anvelopa poate fi resapata, am vazut si Dunlop.

      @raduprov - iti recomand si tie magazinele on-line. Poti gasi anvelope la preturi mult mai bune decat cele practicate in diverse magazine/supermarketuri/depozite.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • anvelopele resapate produse de marangoni(italia)se numesc MARIX
        ubi concordia ibi victoria

        Comment


        • MARANGONI 260 lei/buc

          BARUM BRAVURIS 2 279 lei/buc
          Anvelope 195/55 R16 vara incepand de la 10000 RON, peste 10.000 pneuri pe stoc. Arcoplast srl - tel. 0248 221 131 . Cauciucuri 195/55 R16 vara


          ce sa aleg ?
          Last edited by raduprov; 21 March 2011, 01:36.
          Its just a car ...

          Comment


          • Ce parere aveti despre anvelopele Wanli S1200 la 147 lei si Kumho KH la 166 lei ?!

            Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

            Comment


            • Ia Kumho, cu toate ca pretul ala pare neactualizat. Prea bun, prea ca la tara.

              Comment


              • si nexen n 2000 merita atentie(la banii aia).
                ubi concordia ibi victoria

                Comment


                • Kumho am vrut eu sa cumpar acum ceva timp (cam 1 an jumate, 2...) si nu le aveau pe stoc. Vad ca nici acum nu sunt, deci slabe sanse.

                  Aceeasi poveste si cu Nexen Class Premiere. Avea un coleg pe Matiz si mi'au placut A, si mi se pare, dar nu mai stiu sigur 100%, ca scrie pe ele M+S si au si fulgu' de nea desenat
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Nexen class premiere este anvelopa all-season, iar Nexen n 2000 e de vara
                    ubi concordia ibi victoria

                    Comment


                    • Nexen Class Premiere nu are cum sa fie anvelopa all-season la ce profil are.

                      Comment


                      • @raduprov -Vezi ca e pe net o firma chiar din Sibiu care are Kumho la 190 lei/buc, la dimensiuni stock 185/65/15 si la Sigemo ai BF Goodrich la 212 lei/buc.
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • Originally posted by raduprov View Post
                          inca astept un raspuns aici

                          @gusi cred ca te refereai la firma aceasta http://anvelopesibiu.ro/

                          pe dimensiunea care o vreau doar un singur fel de anvelope au
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • @raduprov, alea 2 marci sunt scumpe, pentru valoarea lor. Eu n-as alege la banii aia niciuna din ele.

                            Comment


                            • Pretul este dat si de dimensiunile anvelopelor. La anvelope cu dimensiuni "rare" este normal ca si pretul sa fie unul maricel...
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Mult prea scumpe....pe site-ul http://www.vanzarianvelope.eu/ Marangoni Verso erau vara trecuta la 190 lei. Barum Bravuris am inteles ca sunt cam varza mai ales pt banii aia si in general Barum nu e cine stie ce. Kormoran Run Pro B am impresia ca sunt pe Bravuris si sunt accesibile la pret.

                                Intr-adevar revin si mentionez ca erau pt 195/65/15. Pt 195/55/16 pretul e justificat la amandoua modelele. Mea culpa.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google