liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aia cu Oltcit-urile stiu sigur...am vazut un Audi de 177 de cai facut varza de un Oltcit cu turbo pe el...ma gandesc ce-o fi zis ala cu audi
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Exact... vin cu oltcituri cu turbo pe ele ... si doar ii urca de al A1 la A

      Comment


      • o sa venim si noi cativa din pitesti si mioveni
        low....&.....slow

        Comment


        • noi daca venim nu ne dam acolo.....sau unii nu se dau .....vizionam ca orice spectator.
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • asa e , dane , stam cuminti
            eu unul nu ma mai bag , am fost..mia ajuns ,cand fac ceva capital la motor atunci discutam.

            Comment


            • Nu catalin eu sunt de alta parere . de ce sa ma vada o tara ......vorba vine...
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • Eu cu 1.6 16v vreau sa fac o liniutza odata sa vad , desi cred ca o sa ma faca
                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                Magazin Piese de Schimb.
                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                Comment


                • Originally posted by MCD View Post
                  Dupa cum am zis anterior loganu FOF de 1.6 este mai usor decat 1.4 al meu.........masina mea si in carte si in talon are 1097kg..................iar andreea 13 (logan fof) poate sa confirme cat are masina lui
                  Eu am 1.4 laureate si are in talon 1020 kg... nu stiu cum ai tu 1097 ???!!???
                  sigpic

                  Comment


                  • exact atat am si tot 1020 kg in talon (laureate 1.4)

                    Comment


                    • Ia hai la scanat taloane )))))
                      Pana n-o puneti pe cantar, n-are rost sa va luati dupa ce scrie in talon.

                      Oooo, f...k! Acum m-am uitat in talon, la mine scrie 1097 kg )) (ABS+ , fara AC)

                      Comment


                      • Kiss Fm 1.4 (AC+ABS) am in talon 1097 kg . Referitor la ce so discutat in ultimele posturi legat de remapare, difera "caii" scosi dintr-o remapare ieftina fata de o remapare mai scumpa ? Am vazut oferte de remapare cu 150 ron dar si cu 300+ ron , eu m-am dat cu masina lu' Sibianu si sincer nu prea vad diferenta , sa fie a mea mai noua 8500 k de aia sa nu simt ? In schimb simt diferenta la masina mea la tipul de benzina folosit adica Petron 95 vs. top99+ . Scuze de off topic !!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Octavian asa este pana nu o punem pe cantar nu avem de unde sa stim sigur greutatea ;)) daca am ocazia o sa o urc pe un cantar ca sunt curios

                          Comment


                          • a mea e ambiance si l-am intrebat pe un user (r3duc) cate kg are a lui fiind de 1.6 FULL doar geamuri electrice pe spate nu are si era mai grea cu vreo 50kg parca
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • Originally posted by Pagu View Post
                              Eu cu 1.6 16v vreau sa fac o liniutza odata sa vad , desi cred ca o sa ma faca
                              Pagu-le te fac eu o liniua daca vrei...
                              fara linkuri externe

                              Comment


                              • L-a brasov vine cineva pe 1 martie......ca sunt tare curios cati dintre voi puate venii....eu merg sigur......
                                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google