Clio Turbo-k4m

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #92
    PS : masina sta pe arcuri H&R(-1 spira) + amortizoare scurtate
    la motor nu cred ca ma apuc sa modific nimic , am in plan in viitorul foarte apropiat (luna viitoare sper) sa il schimb cu 2.0 16v de pe clio 172 .

    Comment


    • #93
      Ai "stricat" masina
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • #94
        bai , ai facut fiesta ma cu capota aia
        hai cu roatili.

        Comment


        • #95
          Originally posted by silviu_cos View Post
          PS : masina sta pe arcuri H&R(-1 spira) + amortizoare scurtate
          la motor nu cred ca ma apuc sa modific nimic , am in plan in viitorul foarte apropiat (luna viitoare sper) sa il schimb cu 2.0 16v de pe clio 172 .
          am un calculator resoftat cu launch control ... te asteapta ) daca-ti iei cu clapeta electronica
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #96
            ce sa faca cu clapeta electronica?. mecanica ii trebuie...am un calculator smecher ptr clapeta mecanica
            Last edited by felixb; 10 October 2011, 06:50.
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • #97
              O sa iasa ceva interesant, asteptam evolutia buburuzei

              p.s. Silviule nu-ti mai vede omul fata deloc
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • #98
                Cicule n-ai treaba? Nu i-a placut de noi, asta e, lasa-l in pace...a iesit bine masina, da macar da stickeru ala jos daca nu te reprezinta...
                sigpic

                Comment


                • #99
                  Acum am observat si eu sticker-ul. Geo are dreptate, cine este cu noi pune acel sticker cine nu cu parere de rau ... Ori suntem echipa ori nu, pe jumatate nu merge neah

                  Te asteptam cu poze, o sa iasa ceva super din masinuta. De abia astept sa o vad finalizata
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • Azi am montat si proiectoarele si armatura aia de plastic de la bara ca in graba uitasem sa o pun . Am sablat si jantele si le-am dat spritzkit de aluminiu.
                    PS : ca sa nu se inteleaga gresit , nu e vorba ca nu mi-a placut de cineva sau ma rog ... am avut niste probleme , am incercat sa fac o chestie... am dat-o in bara , apoi am facut si putin accident cu masina si tot asa...
                    de unde comentariile astea acide ca nu mi-a placut fata cuiva nu stiu... am avut o perioada naspa dpdv financiar ca sa zic asa unii dintre voi stiu prea bine . stikerul l-am dat jos la prima iesire cu masina ... acolo era inca in lucru si nu stateam in loc de el .

                    printre kituri , vopseluri si altele am incercat si o trecere de la tamburi la discuri spate de laguna 1 . Din pacate a fost un esec ... discurile si etrieri prea mari ma puneau de-a latul la fiecare franare indiferent de cat chinuiam eu repartitorul ala, asa ca am renuntat, pana gasesc de megane 1
                    .
                    Last edited by silviu_cos; 10 October 2011, 23:52. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Originally posted by felixb View Post
                      ce sa faca cu clapeta electronica?. mecanica ii trebuie...am un calculator smecher ptr clapeta mecanica
                      mai smecher ca ala de logan ?
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • Eu nici nu mi-am luat calul , da deja imi cumpar potcoavele )) .
                        Usor... intai sa o vad cu jantele puse , ca de acu` incolo a cam sarit-o randu` . restauram doua beetle unu din `64 si unu din `71 , asa ca la reno mai printre picaturi asa .
                        Sincer , tot respectu pentru proprietarii lor ca investesc o caruta de bani . ce modificam noi bari si bling blinguri sunt minciuna...

                        Comment


                        • badabing )) culoarea e de pe ford fiesta st . in poze nu prea seamana din cauza telefonului si a faptului ca era plina cabina de gaze .
                          Attached Files

                          Comment


                          • Frumos frumos . De abia astept sa-ti vad masinuta finalizata
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • Frumos... pui 2-3 poze cu Beetle-urile ?
                              My Ride - Prestige 1.6 16v

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google