Kingpin Mobil - logan 1.6 compresor, actual 1.8t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pompele de benzina la aspirate culmea ca baga mai mult decat alea de turbo...
    daca chiar vrei ceva ce trebuie... incearca un walbro 255 lph... aia sigur alimenteaza pana la 500-600 cp
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Foarte tare ce faci din masinuta, iar BOV e cireasa de pe tort...am tot incercat sa il conving si pe BBi sa isi puna BOV...iti dai seama cum o sa intoarca lumea capu cand descarca

      Spor la treaba in continuare
      ...de doi lei :p

      Comment




      • Mi-a ajuns blow off-ul ce calumea e lucrat CNC si polishat. De abia astept sa intre in actiune
        Attached Files
        Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

        Comment


        • Zuper dragut! Hai ca incet se strang de-o prajitura .

          Comment


          • Ioi bibicule si inca ce prajitura delicioasa!Sincer cred ca daca postam servetelelul cu care am sters bordul sau ceva odorizant de masina sau nu mai stiu ce autocolant pushcat cu F1,WRC,logan... si nu mai stiu eu ce ar fi fost mai multe commenturi, daca intelegeti ce vreau sa zic
            Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

            Comment


            • Sa vedem si prajitura intreaga!
              I don't ride low, I fly high...

              Comment


              • De abia astept sa vad lucrarea la final.
                BAFTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • noutati

                  Daca tot a fost drift show la cluj nu am putut rata ocazia sa nu-mi cumpar alte ingrediente pentru "prajitura"cum zicea un prieten pe thread, ceas temperatura ulei si ceas presiune ulei, un must have ! Am atasat o poza cu ele in ordine crescatoare
                  Attached Files
                  Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                  Comment


                  • vgroza fratica,sunt multi aici pe forum care au pasarele legat de tuning,tu tati ai stoluri (in sensul bun si nejignitor al cuvintului),imi place ca dai clasa multora,bv tie de apreciat si de cerut sfaturi
                    un sfat pe care eu l-as cere de la tine,este legat de discurile spate,ce marca ,de pe ce masina si la ce pret?
                    cat despre masina,super si tine-o tot asa,spor in continuare la modificari si imbunatatiri,lasa lumea si nu te enerva,cineva acolo sus te iubeste

                    sigpic
                    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                    Comment


                    • Frumoase si utile ceasurile.
                      Spor la treaba si BAFTA!!!!!!
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • @ agentul: te rog da-mi un pm si iti raspund. Momentan sunt plecat din tara si scriu acesti reply de pe telefon si nu pot deschide optiunea send pm.
                        Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                        Comment


                        • Ma gandeam eu ca trebuie sa fii putin "plecat " sa te bagi asa tare in motoras.

                          Comment


                          • si unde o sa pozitionezi ceasurile aditionale??? si un pret daca se poate ! !
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Cred ca cel mai bine pozitionate sunt pe bord,cum avea BFF.Pe stalp mi se pare aiurea,ajung prea sus 3 ceasuri.
                              Attached Files
                              Cumpar volan de Duster

                              Comment


                              • sau asa.. cu un pic de bataie de cap se rezolva..
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google