Kingpin Mobil - logan 1.6 compresor, actual 1.8t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    fratilor cand votati scrieti si un comment bun sau rau ca vreau sa vad dece sunt pareri proaste sau bune despre mashina

    Stiu Misule, bani sa fie inca nu m-am uitat sa vad cat de murdar e :P Dar eu zic ca se simte mai ok
    Last edited by vgroza; 21 August 2009, 01:53. Reason: Automerged Doublepost
    Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

    Comment


    • #62
      Ba baiatu' eu sunt sincer cu tine, nu-mi place masina ta si am votat-o la parere buna, din urmatoarele motive:
      1. E f joasa, nu poti merge cu ea sa faci o baie, ai tarat-o de vreo 5, 6 ori pana la laguna albastra, da-o'ncolo de treaba, ti-ai indoit si traseul de toba recent facut.
      2. Finala aia suna prea tare, toata lumea se intoarce dupa masina, poti fi deocheat la volan si nu-i bine, plus ca masinile cu alarma "te sustin" de fiecare data cand treci pe langa ele.
      3. Cauciucurile alea cu talon mic..da te tin pe drum, franeaza bine dar totusi?! cu rinichii celor ce se plimba "4 fun" cu tine cum ramane?!
      4. Din cauza suspensiei care tine masina bine pe drum, in spate nici nu poti sta cand intri cu viteza in curbe, trebuie sa-ti intinzi mainile pe usi ca punct de sprijin, altfel te spargi de ce apuci.
      Asta-i o poti numi masina?! Parintii tai oare stiu cu ce ocupi si in ce iti investesti banii?

      Comment


      • #63
        Apai lasa-l pe varumio sa is cumpere el Audi Allroad cu 20000 euro de acum catziva ani )
        Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

        Comment


        • #64
          !!!!!!!!!!!!!

          Comment


          • #65
            Originally posted by vgroza View Post
            fratilor cand votati scrieti si un comment bun sau rau ca vreau sa vad dece sunt pareri proaste sau bune despre mashina
            Bine ma sunt cativa p acolo la voturi care au votat "proasta" au niste loganuri impopotzonate si cu prost gust ceva de genu tuning mioritc da las k nui stres noi sa fim sanatosi

            Originally posted by Bibi View Post
            Ba baiatu' eu sunt sincer cu tine, nu-mi place masina ta si am votat-o la parere buna, din urmatoarele motive:
            1......
            2. Finala aia suna prea tare, toata lumea se intoarce dupa masina, poti fi deocheat la volan si nu-i bine, plus ca masinile cu alarma "te sustin" de
            dadada ii drept te sustine si vecinu de la patru care aseara ti-a umplut frigideru

            app va prind io p voi, mai ales p caratistu ala ce lucreaza la citroen
            Last edited by Tudor_cj; 23 August 2009, 16:48.
            2004 Dacia Logan 1.4MPi
            2006 Dacia Logan 1.5dCi
            2007 Opel Astra H 1.7CDTI

            Comment


            • #66
              ma tudorica cum te-ai putut varsa pe jos ca si cum arunci o galeata de apa pe jos apai a fost ceva show aseara trebuie sa recunosc din care ai iesit cam cel mai shifonat )

              In seara asta ne-au ajuns noii etrieri de fatza cu placute cu tot care sunt mult mai mari
              BBI tot i ud la chilotzei s-a si dus la culcare ca maine in zori sa se si trezeasca sa-i monteze pe mashina lui, a mea mai are de asteptat ca eu nu am discurile inca
              Last edited by vgroza; 24 August 2009, 02:44. Reason: Automerged Doublepost
              Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

              Comment


              • #67
                Uai deci ce rau e sa ai tigara da sa nu ai foc!!! Stiti vorba ? Na asa sunt eu cu noii etrieri, am etrierii dar imi mai lipsesc discurile ca sa-i pot pune sus Cam pe la ce bani se casesc nishte discuri baieti?? 259mm ventilate sau preferabil cele de van ca am inteles ca sunt mai mari cu 1mm si mai groase putin.
                ASTEPT RASPUNS.
                Multumesc anticipat, Vick
                Last edited by vgroza; 29 August 2009, 03:12. Reason: am uitat sa specific dimensiunea
                Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                Comment


                • #68
                  Scuze ca imi dau cu parerea si eu ca nou venit.
                  -parere super buna despre masina (pentru traseele mele montane putin joasa)
                  -parere slaba despre pete (parca-i holstein)
                  Scuze inca o data!
                  Last edited by 1q Mitru; 29 August 2009, 07:21.

                  Comment


                  • #69
                    @ 1qMitru: apreciez sinceritatea tocmai deaia am facut poll-ul sa vad ce parere are lumea. Nu sunt genul care daca gresesc geva si mi se arata ca am gresit sa ma supar de accea am si scris intr-un post anterior ca daca tot se voteaza sa-mi lase lumea si un comment cu parerile personale.
                    Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                    Comment


                    • #70
                      Esti un domn! As vrea eu sa fiu ca tine.

                      Comment


                      • #71
                        Tot nici o veste cu discurile alea... Nimeni nimic ?!?!
                        Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                        Comment


                        • #72
                          Salutare!
                          Vezi ca si'a pus dsign niste discuri ventilate pe masinuta lui; gasesti mai multe detalii la "My Ride".
                          Spor la tunarit in continuare!
                          I don't ride low, I fly high...

                          Comment


                          • #73
                            Dar ai grija sa nu-l intrebi nimic, ca decat sa explice mai bine te ocaraste! Daca totusi o faci, ai mare grija sa fie gramatical, ca altfel iar te ocaraste.

                            Comment


                            • #74
                              1q Mitru hai sa nu generam flame-uri pe thread-uri de My ride,ok?ai ceva cu omul i-o spui in particular,ok?
                              asa e frumos intre oameni
                              http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                              Comment


                              • #75
                                multumesc

                                Multumesc baieti de pont! Deja chiar imi puneam intrebarea daca e cineva interesat si binevoitor sa ma ajute Imediat ma intalnesc cu BBI si poate rezolv ceva cu el de discuri, let's hope so
                                Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google