My B-74-HDZ [Castigator Campionat Cel Mai Tare Sistem Audio Editia 2010/2011/2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arata bine interiorul, vad ca incercati sa il perfectionati cu elemente de ph2, dar nimeni nu s-a bagat la un bord , transplant ... atunci va fi ceva mai unicat, mai ales ca vei sti exact cum se desface si il poti si imbraca. Cat au fost scaunele, daca poti spune binenteles ? Multi km fara probleme.
    Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

    Comment


    • Pai scaunele si consola cam 550 de RON, scaunele sunt ca noi.
      Treaba cu bord-ul m-am gandit si eu ... insa acolo sunt cateva probleme deoarece pana acum totul s-a potrivit la fix(chiar si fetele de usi se vor potrivi ... ), iar in ceea ce priveste bord-ul - ala are alte prinderi, este alt airbag de la pasager samd, alta consola centrala, alte butoane ... sunt prea multe modificari de facut pentru gustul meu - si eu unul . prefer consola centrala de pe ph1...

      Oricum acum trebuie sa las putin alte modificari si sa ma orientez catre vopsirea mai multor elemente pentru ca deja ma exaspereaza dobitocii din parcari care nu se uita cand deschid usile, oamenii care se razbuna pe tine ca ai un loc de parcare platit la primarie(si o zgarie), desteptii care dorm pe ei dimineata si te mai ating ca erau ocupati cu tigarea si cafeaua... samd.
      Si cu ocazia asta vreau sa-i si dau o forma mai ok - bari vopsite, portbagaj clean, un mic bad boy si cam atat.
      Last edited by Canto; 14 July 2010, 09:16.
      B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

      Comment


      • Deci vreau si eu scauneeee ....nu ma uita si pe mine cu poza aia te rog
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • super!, felicitari si pentru subwofer, sa ai km.cu placere si fara necazuri in trafic!
          lipsa text

          Comment


          • frumoasa "mobila" cea noua ! ! !
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • sa stapanesti sanatos tot ce ai investit in masinuta. arata tare bine si sunt bucureoasa ca m`am numarat printre primi oameni care au vazut tapiteria
              sigpic

              Comment


              • multumesc tuturor

                si am uitat inca un detaliu important - oglinzi prestige - bleumarin:
                Attached Files
                B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                Comment


                • felicitari canto ai facut o treaba buna cu scaunele, trebuie sa fac si eu la fel cu scaunul de la sofer

                  arata foarte bine oglinzile, bravo!
                  Last edited by gvg06; 14 July 2010, 22:17. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • foarte buna achizitia
                    bafta in continuare
                    sigpic

                    Comment


                    • felictari canto pt masinuta..te ti de treaba nu gluma...
                      super tare suportul de numar...detaliile fac diferenta bravo
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • intretinuta , dar muzica e belea...clar si frumos.

                        Comment


                        • o mica modificare
                          Attached Files

                          Comment


                          • "Si cu ocazia asta vreau sa-i si dau o forma mai ok - bari vopsite, portbagaj clean, un mic bad boy si cam atat" ...cred ca ai uitat ceva ...

                            Comment


                            • arata bine cu oglinzile astea de prestige, in rest foarte ingrijita, totul facut cu bun gust

                              apropo cat ai dat pe cas (alpine)?

                              Comment


                              • cas-ul a fost primit cadou - dar a costat vreo 600 de ron - ahh si uitasem am si un eleron luneta original - deja vopsit in bleumarin - doar ca nu prea am timp sa las masinuta o zi pe bara ca sa-l montez
                                B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google