My B-74-HDZ [Castigator Campionat Cel Mai Tare Sistem Audio Editia 2010/2011/2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multi km inainte fara probleme ca si pana acum.

    Cu oglinda eu il bate-am pe TARANUL ala.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • cat mai multi km fara probleme si fara incidente

      Comment


      • ai pus condensatorul inclinat... daca se scurge curentul din el :-??
        ps : glumeam
        turbo makes torque and torque makes fun

        LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

        Comment


        • condensatorul a disparut de multa vreme din configuratie pentru ca oricum nu mai facea fata la ce este acum pe masina ....
          In alta ordine de idei multumesc tuturor si urmeaza in curand niste chestii de intretinere pentru masinuta
          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

          Comment


          • multi km fara probleme iar in legatura cu oglinda, adu`ti aminte ca traim in romania si ori9ce e posibil, mori cu dreptatea in mana
            sigpic

            Comment


            • pozeeeeeeeeeee
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Felicitari Canto pentru participarea la Regionala Mioveni si pentru participarea la curse.

                Nu fi suparat ca nu ai reusit sa castigi nici eu nu am castigat poate te face mai fericit dar oricum tot cel mai tare esapament ai.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • nu ma deranjeaza - oricum am imbinat utilul cu placutul - urmeaza 2 update-uri - scaune noi cu tapiterie de prestige - ale mele erau cam distruse ... + oglinzi prestige - culoarea caroseriei - urmeaza poze ... candva azi sau maine...

                  Mersi de urari tuturor
                  B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                  Comment


                  • 2 mici update-uri:
                    -Scaune & banchete prestige cu tot cu tapiserie (reglaj pe inaltime + reglaj lombar)
                    -capac consola prestige
                    Attached Files
                    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                    Comment


                    • de unde ai luat tapiseria de prestige? si cati bani ...

                      este ca face toti bani consola?
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • nu am luat tapiseria de prestige ... ci am luat scaunele cu totu - de la florin_dnf , ca scaunul meu de la sofer era pe duca(reglaj lombar stricat, armatura nu mai avea mult si ceda ... samd) si asa am facut un update la un interior mult mai nou decat al meu, nu mai scartaie si nu mai trozneste... Capacul intr-adevar e altceva ... calitativ, arata mult mai ok si plus de asta da un pic mai multa calitate asupra bordului, el fiind glossy fata de cel argintiu care e mat.

                        Si in plus imi trebuia aceasta tapiterie(in poze pare mai gri - in realitate este mai spre negru...) pentru a mi se potrivi cu fetele de usi de faza 2 - pe care voi incepe sa le caut in scurt timp...
                        Last edited by Canto; 13 July 2010, 14:57.
                        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                        Comment


                        • Sa il stapnesti sanatos si sa te bucuri de el.

                          Sa stai cu placere in interior.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • frumos interior ...cat te-a costat consola ?

                            sa le stapanesti sanatos !
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • sa o folosesti cu placere si numai bine!
                              bafta.
                              sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgineā€¦azi, 2012 a murit de foame.

                              Comment


                              • Clar, cea mai mare diferenta o vei observa dupa ce vei schimba si fetele de usi cu unele de Ph2. Ai volan de Ph2, tapiterie de Prestige, in curand si fetele de usi, se schimba frumos interiorul!
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google