My B-74-HDZ [Castigator Campionat Cel Mai Tare Sistem Audio Editia 2010/2011/2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    frumos logan,si intretinut cu piese de calitate!
    bafta si multi km fara probleme!
    sigpic

    Comment


    • #92
      bravo canto, super investitia, merita toti banuti! ! ! o sa ai super claritate si fidelitate ! ! !
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • #93
        update cu statusul difuzoarelor, montaj realizat in mare parte de cos_min_i aka CGK, pe scurt foarte multumit si de boxe si de servicii
        Attached Files
        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

        Comment


        • #94
          parca ma uit la masina mea, anu trecut, nu ai nimic de zis?
          sigpicMy ride

          Comment


          • #95
            am de zis multe:
            -multumesc deluxe pentru sfat
            -se aud prea misto
            -inca nu este creata o incinta cum trebuie pentru ele(aceasta va fi creata peste aproape 3 saptamani - moment in care difuzoarele vor fi si amplificate - pentru moment sunt amplificate doar de player).
            -pentru moment frecventele generate de difuzoare sunt taiate si de crossover si de player-ul meu ... fapt care duce la un stres extrem de mic pentru ele
            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

            Comment


            • #96
              felicitari canto pt linia audio se aude super tare
              LogAnClub "Andrei" B-86-KAWsigpic

              Comment


              • #97
                ms - ms astazi sper sa rezolv si problema suspensiei - pe fata:
                taiat din amortizoare + intarirea lor (ca unu din ele era mort).
                B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                Comment


                • #98
                  taie taie...sa vad si eu ca se tine dupa mine in curbe ..( glumesc )...recomand...o sa fie alta masina....

                  SDP-ule..vrei bataie?
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • #99
                    noroc CANTO ai facut destule pe la ea felicitari pt discuri si am si eu o intrebare la cit au dus luminile de bord ?

                    Comment


                    • la momentul in care le-am facut aproximativ 250 de ron .
                      B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                      Comment


                      • salut frumoasa masina se vede ca esti interesat si pasionat de ea km cit poti de mult fara incidente si multi bani pet tot ce iti mai propui am si eu o mare rugaminte spunemi si mie unde sau o informatie cu un tel pt luminil;e de bord si cit te-au costat multa sanatate si tote cele bune

                        Comment


                        • - luminile - m-au dus undeva la 250 de ron - de abia am scris in postul precedent - iar in ceea ce priveste user-ul care face d-astea este Dsign

                          Noutati: in zilele urmatoare urmeaza sa fie achizitionat un difuzor GZ Hydrogen GZHW 25X + o incinta separata(nu cea de fabrica) pentru el.
                          Ground Zero Audio steht für hochwertige Car Audio Produkte. Über 400 Car HiFi Produkte vom High End Verstärker bis zu 38cm Subwoofern sind weltweit im Angebot.
                          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                          Comment


                          • Abia asteptam noul difuzor.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • astazi mi-a sosit si mie jucaria - o poza facuta pe fuga mai jos:
                              Ansamblul este:
                              -o statie InPhase IPA 1601 1x800W + un difuzor GroundZero Hydrogen GZHW 25X(10 inch/25 cm) 1x600 W

                              Acum urmeaza curatenia - si aranjarea statiei(stationeaza pentru moment pe o placa de lemn ...) si a sub-ului in pozitiile finale.
                              Attached Files
                              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                              Comment


                              • Hehe...eu le stiu,ca le-am vazut inainte sa le vezi tu (difuzorul adica)!sa le bubui cu placere!buna investitie...mie imi facea cu ochiul sub-ul ala mare cu lumina albastra de la Ground zero...poate cand E bani...cine stie...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google