My B-74-HDZ [Castigator Campionat Cel Mai Tare Sistem Audio Editia 2010/2011/2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Salut. Frumoasa masina. Spune-mi te rog cat te-au costat etrierii, placutele si discurile(pe bucati daca se poate) pentru ca vreau si eu sa-mi fac acelasi lucru.

    Comment


    • #17
      ai dreptate cezar.....
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • #18
        etrierii am avut noroc ca i-am luat de la cineva care si-a pus de van si i-am luat sh cu 150 deci in jur de 150-200 de ron
        discurile cat sa zic sunt in jur de 3 milioane bucata si placutele pe la 150-180 RON doar ca eu am avut o mica chestie si mi-am facut rost de o reducere frumusica... si m-a dus mai putin.

        In ceea ce priveste capetele de bara o sa merg zilele astea sa mi le iau de la reprezentanta direct ... nu ma mai joc cu elementele de directie fara nici cea mai mica suparare. Ce a fost a fost ...

        In ceea ce priveste pozele sunt pe vine... doar ca sunt numai pe alergate in ultimele zile.
        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

        Comment


        • #19
          fostele discuri si etrierii de pe fata...nu ai pui pe spate?
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #20
            salut as dori si eu sa stiu pretul discurilor si placutelor de frana !! mersi mult
            My turbo lag, give your MPI, a chance

            Comment


            • #21
              sa te bucuri din plin de noile frane si sa nu fi nevoit sa le vezi in actiune la potential maxim ca sa iesi din vreo belea.
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • #22
                se simte diferenta cu noile discuri ? sunt mai mari ca si diametru ?
                Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                Comment


                • #23
                  frane ca ale lui gasiti la noi, am creeat un topic, e sticky (vand discuri de frana si placute EBC Brakes made in UK.

                  Comment


                  • #24
                    discuri si placute ca ale lui puteti gasi incepand de astazi, aici la topicul de vanzari strict legate de masini. am creeat un topic sticky cu EBC Brakes.

                    Sa le stapanesti sanatos

                    discuri si placute ca ale lui puteti gasi incepand de astazi, aici la topicul de vanzari strict legate de masini. am creeat un topic sticky cu EBC Brakes.

                    Sa le stapanesti sanatos
                    Last edited by 4turbo; 7 August 2009, 14:18. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #25
                      o masinutza extraordinara ai canto. imi plac modificarile aduse de`a lungul timpului si asteptam noi poze cu imbunatatirile aduse
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        felicitari canto pt prestatie , ma bucur ca am avut ocazia sa te cunos...si sper sa ne mai intalnim...poate o sa mai vin eu pe la voi ,....sau poate mai dati voi un fulger pana la iasi(ca tot va plac voua astea ) )

                        felicitari si pt "dada pt locul "4" obtinut te mai asteptam la ioasi
                        am postat aici felicitarile pt dada deoarece s-a dat cu masina ta canto
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • #27
                          felicitari canto pentru prestatie si mersi mult inca o data pt tot (sustinere, incurajare si masinutza). ador masinutza cu care m`am dat chiar a fost verry fun si acum ma zgariam pe ochi daca nu participam )
                          multumesc iooon_cug pt felicitari da vezi k am unflu in pene si nu`i bine
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            am promis ca revin cu poze si filmulete de la evenimentul din 1 noiembrie de la Iasi. tinand cont ca am postat cateva poze pe thread`ul destinat plecarii noastre la Iasi, am decis sa postez filmuletele la Canto (normal cu acordul lui), mai ales ca HDZ a facut fata cu brio la 2 soferi total diferiti.
                            pe youtube o sa gasiti si restul filmuletelor pe care le`am facut la acest eveniment (cu multi concurenti din Iasi), dar aici am pus doar link`urile in care aparem noi (dada, Canto, DSIGN si FOF).
                            `dada 1


                            `dada 2


                            Canto


                            Canto si IS 10 LNC


                            DSIGN si Canto


                            DSIGN


                            FOF


                            FOF 2


                            Sper din suflet sa mearga link`urile
                            Mersi canto inca o data pt increderea cu care m`ai lasat sa conduc HDZ si pt ca m`ai lasat sa`mi postez filmuletele si sa`mi fac publicitate
                            Canto multi km fara incidente cu masinutza si la cat mai multe imbunatatiri cu bun gust
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Bravo baieti mi-a placut.Tineti-o tot asa...
                              Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by vgroza View Post
                                se simte diferenta cu noile discuri ? sunt mai mari ca si diametru ?
                                Ai avut ocazia sa testezi mai drastic noile discuri?
                                I don't ride low, I fly high...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google