My B-74-HDZ [Castigator Campionat Cel Mai Tare Sistem Audio Editia 2010/2011/2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ehh - oricum am apucat sa-l ascult acum putin - 5 min - cand m-am intors de la Soran + ca deocamdata dau doar cu 400 de W in el - ca statia e pusa pe stereo si trebuie sa o pun in punte ca sa dau cu 800 de W in el ... insa si acuma rupe masina si tabla de pe ea - daca ai stii ce valuri imi face tabla de pe stanga ...

    Urmeaza si o izolatie in 2 straturi - vibroplast + anumite locuri vibroplast + burete(la boxele din fata) si terminaram pe partea de audio .
    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

    Comment


    • interesant sistemul audio din portbagaj, cred ca se aude frumos
      My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

      Comment


      • Ce sa mai zic sa te bucuri de ele si sa iti bubuie bine.

        Sa le stapanesti sanatos.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • da - deocamdata nu am avut timp de bibileli - dar o singura chestie mi-am dat seama - pana acuma am tot vazut ca tabla de pe stanga zbarnaia - acuma nu mai zbarnaie - chiar nici nu scoate zgomot insa - face valuri rau de tot (cu acest difuzor care coboara jos rau..) si se simte nevoia de insonorizare asa ca in functie de fonduri urmeaza si alea ... oricum sdp-ule diseara o sa auzi - daca vii pe kiss
          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

          Comment


          • frumos woofer

            Comment


            • mersi mishuRS si celorlalti.

              + inca un update - ca uitasem
              Masina a ajung la:
              Attached Files
              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

              Comment


              • inca de 10 ori atatia fara probleme....misto ceasuri...felicitari pt masina

                Comment


                • Multi inainte fara probleme. Cea mai tare masinuta cu cel mai marfa sunet de esapament.

                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • sa stapanesti sanatos jucaria cea noua si la cat mai multi km fara probleme. te admir pentro tot ce faci la masinuta si te felicit pentru bunul gust
                    sigpic

                    Comment


                    • Deci e ... cum poate sa se auda, cat de clar, cat de frumos ( intamplator am fost primul care l-am auzit ... primul din club )

                      Comment


                      • f tare investitia canto ! Suna de nu se poate......
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • multumesc canto ..stii tu pentru ce ..

                          De sunet ..ce sa mai zic.. mai potoleste-te ..

                          Comment


                          • multumesc lume - si o sa ma potolesc si in continuare - vor urma - doar ca in perioada urmatoare ... mai trebuie si concediu si altele - si se mai reduc putin finantele pt masina oricum concluzia este : to be continued
                            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                            Comment


                            • Cu ocazia asta masina mea a facut 100.000 de km ieri
                              Insa am si patit-o ieri - poze nu am ca nu am apucat insa ... o gaura de vreo 1.5 cm in oglinda dreapta si una bucata sticla de oglinda facuta tandari de la usa unui tractor din trafic - omul a deschis-o sa-si faca curent in cabina si i-a zburat din mana ... a urmat politie nebunii, el fiind fara rca si fara placute .... am ramas cu buza umflata si cu singura optiune de a-l da in judecata :|.

                              Ramane de vazut daca fac upgrade la oglinzi sau o las deocamdata asa ... am umplu gaura cu poxipol - macar sa nu ploua inauntru sa mai imi faca si vreun scurt ceva...
                              Attached Files
                              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                              Comment


                              • Super acea cifra...iti doresc sa o inmultesti cu 10...referitor la oglinda...nasol moment
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google