ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hmv86
    replied
    Nicule vezi ca vinde unu pe forum bara ph2 cu tot cu grila de sus la 170 ron,ziceai ca te intereseaza

    Leave a comment:


  • Guest
    Guest replied
    incearca Monroe sunt bune bune ... eu unul am fost multumit de ele si tot dastea miam luat

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    s.a cam pus praful pe aici, hai sa.l luam putin. Ce amortizoare fata imi recomandati pentru o suspensie stock?

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    cred ca se poate cu un releu cu temporizare, eu mai am varianta sa incui din alarma si nu imi stinge plafoniera...

    Leave a comment:


  • Guest
    Guest replied
    pe mine ma interesau sa ramana aprinse 30 de sec dupa blocare .. nu la deblocare

    Leave a comment:


  • user2000
    replied
    luminile raman aprinse 30 de secunde dupa ce ai deblocat masina ... vorbiti cu romeo-alex si va spune el , a lui a fost ideea

    Leave a comment:


  • Guest
    Guest replied
    interesanta ideea ... doar ca am o mica nelamurie .. plafoniera la inchiderea din cheie nu se poate face cumva sa ramana aprinsa 30 de scunde?? ca zic eu ca ar fi mai ok .. ca sa nu mai stai cu grija ca uiti sa incui masina .. sau merge varianta cealalta incui - > deschui si sa nu deschizi nici o usa pana se auto armeaza singura .. dar mai bine ar fi cu plafoniera sa ramana aprinsa 30 de sec dupa ce se incuie masina

    Leave a comment:


  • user2000
    replied
    aia-i ca a mea numai ca-i pe proiectoare, eu o am pe pozitii vezi ca aia e marca inregistrata alias romeo-alex eu am avut-o primul pe masina vedeti la mine pe my ride ca aveati tutorial parca...

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    sa luam praful de pe aici cu o mica filmare a unei imbunatatiri mai vechi, cine e interesat sa ma contacteze si il ajut!
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    e matuit putin cel din stanga, insa ce vezi tu pe cel din dreapta e mai mult pra, mizerie, si oricum nu il mai polisez nici pe cel din dreapta pentru ca sper ca anul asta sa trec la street storm.uri

    Leave a comment:


  • Mishu
    replied
    Baga un polish la stopurile alea,ca-s cam matuite

    Leave a comment:


  • alexgrasu
    replied
    In general, Matheo, face treaba buna

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    da, am vazut ca le.am prins asa, daca vroiam nu reuseam
    si mie mi.a facut placere!
    ps: a facut treaba buna matheo cu proieectoarele

    Leave a comment:


  • alexgrasu
    replied
    Ai reusit sa faci poza cand erau aprinse becurile de la avarii
    Mi-a facut placere sa ne revedem

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    o scurta intalnire, neprevazuta
    Attached Files

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google