ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nicu_rcn
    replied
    am desfacut cochilia volanului si am observat ca nu am "suportul" pentru prinderea satelitului audio, are idee cineva, se poate adapta sau trebuie sa schimb tot ansamblul de acolo cu unu care are prindere pentru satelit?

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Ce sa faci bai nicule lume suparata si saraca!

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    da, cam asa este, insa nu ma plang, eu sunt mai optimist defel si usor, usor reusesc sa scot la cap ce imi propun!

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Asa este pe criza asta mai tinem de bani sa i lugumim pana la salariul urmator!

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    asa am zis si eu ca merita banii, dar ti.am zis, nu aveam bani la mine si sincer sa fiu, aveam acasa dar nu pentru jante

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Ieftine ca braga meritau luate!

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    off topic: pai asa zi, asta este, fiecare avem perioada in care stam mai prost cu banii, pentru ca traim in romania
    dar nu mai spune ca ai imbatranit ca n.ai 60 de ani!
    on topic: astazi am dat o fuga prin targ la pitesti, nu m.am ales decat cu o plafoniera cu 2 becuri (15 lei), insa am vazut jante azev identice cu ale lui matheo66, din pacate nu aveam suficienti bani la mine, cerea 600 pe ele, meritau banii? (nu aveau defecte vizibile)

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Multumesc la fel tuturor nici eu nu ma las de microb dar momentan nu mai sunt banuti si asta este mai tarziu poate mai modific ceva momentan stau cuminte!

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    mama, da ce batran esti, avem colegi pe forum mult mai in varsta ca tine care tot nu s.au lasat de microb, tu la 30 de ani (multi inainte) te plangi? eu nu cred ca ma voi lasa vreodata! deci fi mai optimist!

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Nu mai vreau nene am imbatranit nu imi mai plac imbunatatirile o cam lasa asa cum arata in prezent.

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    •savoiu-daca vrei si tu imi spui, ca deja am prins experienta
    •iulian-sulul e la cosmin din moreni, cred ca o sa mai cumpar ca n.am avut decat o bucata de ~ 50x50

    ps: cd playerul nu mi s.a parut chiar scump, la o cautare pe net, acelasi model pleca de la 370 si ajungea aproape de 500 in functie de magazin, oricum deocamdata sunt multumit, chiar nu am ce.i reprosa, nu.mi trebuie mai mult, poate doar un 2din pe viitor, si cat mai repede o statie +subwoofer (mai caut ca n.am gasit nimic convenabil), ceva recomandari ar fi binevenite!
    Last edited by nicu_rcn; 17 June 2012, 13:10. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • iulian_may
    replied
    te joci cu folie carbon de zici ca ai in curte un sul!!!
    cd ul cam scump!!! oricum sa l stapanesti sanatos!
    Last edited by iulian_may; 17 June 2012, 01:23.

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    FRUMOS,FRUMOS nicule!

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    "tuning" carbon pe ici pe colo
    ps: offtopic, stie cineva driveri pentru camera foto a androidului? de cateva saptamani face pozele neclare (exact cum le vedeti)
    Attached Files

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    nu are telecomanda, insa are intrare satelit volan si va primi unul, insa cand va finaliza colegul fratello interfata pentru sony

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google