ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nicu_rcn
    replied
    nu, multumesc. Pastreaz.o pentru tine!

    Leave a comment:


  • Mariusrs
    replied
    Ai putina zapada , daca vrei iti mai aduc si de la buc)

    Leave a comment:


  • Guest
    Guest replied
    am gasit si eu pe okazii , cablaj panou climatizare logan cu smd-uri ... pret 45 ron .. mi se pare ok
    ai pm cu link

    Leave a comment:


  • Narcisuc20
    replied
    Ar fi o idee buna! Eu am vazut pe okazii tot panoul de climatizare la 30 de lei! Ma bate gandul sa il iau si sa fac experimente pe serigrafie!

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    ar fi o idee sa vorbim cu chellul ca to face serigrafii

    Leave a comment:


  • Narcisuc20
    replied
    Daca gasesti pe undeva serigrafie gata facuta sa imi dai si mie un mesaj! Am tot bordul albastru iar climatizarea ma zgarie pe ochi cand o vad!

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    cam asa am gasit masina de dimineata:
    Attached Files

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    Originally posted by hmv86 View Post
    pai ca pret estimativ e cam 2200 lei o vopsire totala
    are si cuptor? in banii astia intra si pregatitul?
    am mai gasit si eu o oferta, pe undeva prin campina, cuptor, pregatit, pret 1500-1700, in functie de cat trebuie pregatit!

    Originally posted by Narcisuc20 View Post
    Partea cu curatatul de placuta mi se pare si mie cea mai naspa ca o poti buli foarte usor! Multa bafta!
    te referi la "serigrafia" de la consola? eu am reusit sa.i "bulesc" caracterul care corespunde celor patru gauri, n.am avut ce sa.i mai fac si l.am vopsit negru, pana la urma o sa iau o serigrafie gata facuta
    Last edited by nicu_rcn; 13 February 2012, 15:09. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • gabonz
    replied
    chiar cristi in tutorial a gasit o solutie pt cei care decoloreaza mai mult decat trebuie . Cu o bucata alba de coala sau cv mai gros . uitati'va la tot tutorialul .

    @hmv niste detalii despre vopsitoria despre care vb? pe pm daca nu te superi . adresa nr cv ..
    Last edited by gabonz; 8 February 2012, 02:23.

    Leave a comment:


  • Narcisuc20
    replied
    Partea cu curatatul de placuta mi se pare si mie cea mai naspa ca o poti buli foarte usor! Multa bafta!

    Leave a comment:


  • hmv86
    replied
    Originally posted by nicu_rcn View Post
    sa stiti ca nu e rea ideea, hmv, daca afli ceva convenabil anunta.ma si pe mine!
    pai ca pret estimativ e cam 2200 lei o vopsire totala

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    pai sigur o sa pun tot albastru insa cea mai simpla metoda ma gandesc ca ar fi cea cu placuta "prefabricata" cum pune streulea, insa trebuie mai intai sa caut o folie de climatizare deja curatata de vopseaua aia rosie!

    Leave a comment:


  • Narcisuc20
    replied
    Da ai luat decizia finala? Sunt curios modul de instalare aduca cum o sa pui ledurile vreau sa imi faca si eu dar inca studiez modalitatile care le-as putea aplica!

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    te referi la comanda aerului?

    Leave a comment:


  • Narcisuc20
    replied
    Arata bine masinuta! La leduri inca nu ai hotarat o culoare finala? Bafta in continuare!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google