ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • masina e "facuta" mai demult, de cand era colantul, si nu e facuta de mine, ca daca stiam il dadeam jos
    sigpic

    Comment


    • jantele ale sunt de urs no?vorba ta nu s cine stie ce dar sunt bune si vopsite...arata ok fata de stockbft!
      AdY_JmL_2015

      Comment


      • da, sunt de bmw, dar inca sunt indecis cu ele, cred ca pana la urma o sa le pun un timp de proba
        sigpic

        Comment


        • ieri am reusit si eu sa desfac stopul de la luneta, pentru a il curata (deocamdata)
          cam mult de munca pana sa ajungi la el:
          scos sezutul banchetei spate;
          scos spatarul;
          scos boxele de pe spate;
          scos mocheta;
          abia dupa am ajuns la stop, si acum arata si el a lampa de frana, ca la praful care e pe la noi si nescos niciodata, nu mai era rosu, era gri
          sigpic

          Comment


          • baga "lede" in el ca tot te'ai chinuit atat sa ajungi acolo

            Comment


            • Auzi frate loganu din gta e facut de unu crysty de pe *******???
              Acum sa fim seriosi nu se vede ce jalnic arata cu o gramada de buguri(probleme).
              https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

              Comment


              • da cristi il cheama, asta este, daca ma pricepeam eu il faceam mai bine
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KoolBody View Post
                  Auzi frate loganu din gta e facut de unu crysty de pe *******???
                  Acum sa fim seriosi nu se vede ce jalnic arata cu o gramada de buguri(probleme).
                  daca tot te pricepi asa bine la critica...de ce nu faci si tu o copie a RCN`ului pentru GTA ?

                  Comment


                  • bine zis, mishu, il provocam pe koolboy sa ne faca el masinile mai bine si fara bug.uri
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Mishu View Post
                      daca tot te pricepi asa bine la critica...de ce nu faci si tu o copie a RCN`ului pentru GTA ?
                      Bai cumetre stai linistit ca yo'l fac da stai sa termin cu tezele.
                      Si acum serios tie iti apare pe bara la masina reala o dunga alba sau ai cumva faruri si stopuri ca alea???
                      https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

                      Comment


                      • sunt ca alea (aproape) ce conteaza este ca baiatul a facut masina atunci cand l.am rugat si a facut.o singur, de la zero, nu a copiat pe altcineva, dar m.as bucura daca dupa teze te.ai apuca tu de ea si sa iasa si ceva mai bine
                        cateva poze cu mici adaugiri aduse azi
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • in primu rand,maestre...ai grija la limbaj
                          in al 2 lea rand...omu` i-a raspuns la cerere si i-a facut masina pentru joc...pana la urma...daca o fi gresit si el anumite lucruri trebuie sa-i sari tu in cap ?

                          Comment


                          • si ca, completare la ce a spus mishu
                            si in al treilea rand, sti cum se spune, "nemultumitului i se ia darul", dar sincer eu sunt multumit deocamdata
                            Last edited by nicu_rcn; 10 May 2011, 22:31.
                            sigpic

                            Comment


                            • si mai sterge si tu bordul ala...ca e imbacsit de praf
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • LIMBAJ???...eu nu cred ca te'am jignit cu ceva.Si sa nu uitam cine a sarit cu gura.Mishule nu cred ca ti'am zis tie neaparat ca nu'mi place masina.
                                PS:am si eu un proverb"Nu'ti baga nasu unde nu'ti fierbe oala"
                                https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google