ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Thejock3r View Post
    si mai sterge si tu bordul ala...ca e imbacsit de praf
    acum am citit postul tau, din fericire l.am sters azi
    si baieti, gata cu cearta!
    sigpic

    Comment


    • no bine maestre...daca zici tu tac
      astept sa vad daca esti la fel de bun pe cat comentezi.
      Last edited by Mishu; 11 May 2011, 20:17.

      Comment


      • koolboy, cred ca ai cam intrecut masura, acum am citit cu atentie ce ai scris in postul tau, eu zic sa te potolesti!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by nicu_rcn View Post
          toba aia e "fugita in spate" daca vezi, si capota e chituita pe directia aia, asta pentru ca m.am intalnit cu poarta la iesirea din curte
          acum, pe bune, o intrebare pentru cunoscatori, stie cineva, se poate trage toba inapoi?


          mergi la un meserias in tevi, sa-ti schimbe bucata aia cu cot, altfel n-ai scapare. Nu trage in vreun fel de ea ca mai mult o gatui. Sa nu mai zic ca e dintr-o bucata de la colector pana in spatee...


          Mai ai mult pana sa faci o sedinta foto in virtual cu hodoroaga mea, dar vad ca intri pe shantsul cel bun si drept. Hai cu tezele la Kool, sa faca ce trebuie
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • mersi de idee domnu, cred ca asa o sa fac cu toba
            imediat intru la "sedinta foto" partea mai grea e ca se gaseste greu prin joc, dar o rezolv eu
            sigpic

            Comment


            • am terminat de citit ... , ai investit ceva in masina ! sper sa mai vb pe mess .

              Comment


              • am investit, dar treptat, deci nu se prea cunoaste
                binenteles ca vom mai vorbi pe mess
                sigpic

                Comment


                • cu ceva timp in urma am reusit sa rup antena (din soclu), ieri, cu mult chin am reusit sa o schimb, de asemenea am schimbat si becul de la proiector (care se arsese), cu unul de 16 lei, sa vad cat tine
                  si inca ceva, priza de bricheta cu nivelul incarcari bateriei
                  ps: pe aceasta cale tin sa multumesc colegului savoiu (organizatorul de la targoviste)
                  ps 2: ignora.ti mizeria de pe masina, azi a primit o baita si nu mai e asa
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • s.a cam pus praful pe aici, din cauza asta o sa va mai arat ce am mai facut azi la masina, multumita lui crististreulea am reusit sa fac aceasta "operatiune"
                    lucrurile au fost putin (mai mult) diferite la mine, deoarece nu am stiut de asa ceva iar acele tije la mine erau rosii de rugina, partea buna e ca nu m.am mai chinuit asa mult cu degresatul
                    nu va sfatuiesc sa face.ti ca mine, cauzele o sa le vedeti in poze
                    ps: nu va luati de mine, dar nu am putut lucra cu manusi in maini, mai ales ca tija incercuita in prima poza m.a chinuit mai bine de o ora, deoarece nu mai iesea afara
                    ps 2: am folosit vaselina grafitata
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Omul din greseli invata, dar totusi puteai sa folosesti manusi din piele ca sa te protejezi de pudra aceea.
                      Super tutorialul lui Streulea si vad ca a dat roade pe forum.
                      Cand vei izola fonic masina? Vezi ca are si un astfel de tutorial
                      real power..... diesel power by

                      Comment


                      • Cati km are masina ,de arata in halul asta etrierul ala din poza si cu garnitura la pistonas??
                        http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                        Comment


                        • Nu trebuie sa fie veche ca sa arate asa, dar din cauza locatiei lui Nicu masina are parte de un pic de offroad
                          real power..... diesel power by

                          Comment


                          • 100. 000, si stai linistit, urmatoarea schimbare vor fi etrieri, discurile deja le.am schimbat (cu ceva timp in urma)
                            ps: cel mai obosit mi se pare pistonul care impinge placuta

                            Originally posted by cosmindan View Post
                            Nu trebuie sa fie veche ca sa arate asa, dar din cauza locatiei lui Nicu masina are parte de un pic de offroad
                            si asta, dar etrieri nu au fost schimbati niciodata, deci asa cum am mai zis, ar cam trebui "sa iasa la pensie"
                            Last edited by nicu_rcn; 10 July 2011, 22:17. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • Macar pune pachetul de la Daciashop, si stii o treaba, si ceva jante
                              real power..... diesel power by

                              Comment


                              • daca tot schimbi etrierii ... fa upgrade la franele de VAN !
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google