Masina Mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Sebi cat au costat discurile de frana, placutele si sabotii?
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • #47
      Discurile 190 + Placute 85 + Sabotii 90 = 365

      Dar cel mai bine vorbesti cu colegul Soran sau cu colegul dsign

      Piesele sunt cumparate online de la magazinul lor. numai bine.
      My ride

      Comment


      • #48
        Aha,ms,la ei voi apela pentru ce va fi nevoie..Numai sa treaca garantia..
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • #49
          azi am intrat in posesia unui eleron pentru luneta. zilele urmatoare sper sa reusesc sa-l montez. am sa revin cu poze si dupa montaj.
          Attached Files
          My ride

          Comment


          • #50
            Am reusit azi si am montat eleronul pe luneta. Pun si cateva poze cu masina inainte, in timpul si dupa montajul eleronului.
            Attached Files
            My ride

            Comment


            • #51
              arata bine tapiteria , iti mai trebuie fetele de usi si se va schimba total interiorul

              Comment


              • #52
                Multumesc. Am sunat la toate dezmembrarile din tara ... nu se gasesc fete de usi ph2. Cred ca mai repede gasesti fete usi la primele modele de Rolls Royce.
                My ride

                Comment


                • #53
                  Azi am mai facut o modificare. Am pus folie rosie pe stopuri. Parerea mea e ca arata mai bine asa.
                  Am schimbat stopul staga, care era spart, cu un alt stop luat de la un coleg de pe forum. Cand am pus stopul pe masina am avut surprinderea sa constat ca nu se infiletau acele piulite negre de plastic ce tin sopul deoarece filetul de pe acele suruburi este mai subtire. Am fost nevoit sa desfac suruburile de pe stopul vechi si sa le pun pe cel nou. A mers doar ca nu sta la fel de fix ca celalalt stop. Acesta are un mic joc stanga dreapta. Voi pune doua puncte de silicon care sa functioneze ca doua tampoane si asa sper ca se va remedia acest joc.
                  Attached Files
                  My ride

                  Comment


                  • #54
                    Bv- araa foarte bine si ma bucur ca a ajuns eleronul pe maini bune. Sa-l folosesti sanatos.
                    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                    Comment


                    • #55
                      Arata foarte bine stopurile rosii, si eu le-as face dar mie frica de militie ,la marsalier trebuia totusi sa lasi asa pt ca iti reduce destul de mult din vizibilitate...
                      Acu ar mai trebui sa faci portbagaju clean si ar fi super , eventual si un eleron din-ala de origine. Multa bafta in continuare
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • #56
                        @Canto. Si eu iti multumesc pentru eleron si pentru amabilitatea de care ai dat dovada.

                        @Kubala7. Multumesc pentru aprecieri. chiar daca la inceput nu ma atragea ideea de "clean" mi-am mai schimbat opinia vazand alte masini de aici minunate. Vara asta am in plan sa-i fac portbagajul clean si capota motorului BadBoy.
                        My ride

                        Comment


                        • #57
                          Nu-mi place masina aia.
                          Ce te faci:
                          1. Daca-i sare roata de la vopsea?
                          2. Daca te ia un taur la ochi?

                          Ai sa sfarsesti intr-un pom.
                          امتصاص بلدي ديك!

                          Comment


                          • #58
                            Iuliane fara suparare dar daca tu intelegi ceva din mesajul ala al tau "minunat" sa stii ca noi vrem sa aflam ce ai vrut sa scrii
                            Daca era o "gluma" sa stii ca este un thread special numit "BANCURI"

                            Mr Sebi imi place masina . Spor in continuare la tot ce ti-ai propus
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • #59
                              Ii sade bine cu eleronul si stopurile rosii.

                              Eu as da capacele alea jos... si as vopsi tablele negru lucios....
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by iulian_iasi View Post
                                Nu-mi place masina aia.
                                Ce te faci:
                                1. Daca-i sare roata de la vopsea?
                                2. Daca te ia un taur la ochi?

                                Ai sa sfarsesti intr-un pom.
                                ce iesiri de prost gust, tind sa cred ca nu a fost cu intentie si ca ai vrut sa faci o gluma (proasta gluma), ciudat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google