Loganu Meu - OT.07.BKL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by vyp75 View Post
    dupa cum ti-am spus, consola trebuie sa mearga mai in fata catre bord, am vazut pusa si daca o dai mai n fata se aseaza aproape bine ramane o diferenta de numai 5mm.
    tu decizi da asa se vede ca nu e la locul ei.
    Dap asa e dar nu am avut scrumiera si nu stiam cum venea si acum e greu de mutat ca am montat frana de mana
    Dar zic ca o sa iasa bine cu autocolantu ala, o sa pun poza, sa vezi ca nu se vor mai vedea nici holsuruburile, stiu cum sa le fac.
    Promite baiatu ca o face la locul ei sa fie din pozitia actuala o sa vezi.

    Asteptati pana pe 30 ca sa iau banii

    Cred ca astazi fac rost de un autocolant culoarea bordului ce bine ca ma exista si prieteni si o sa finisez frumos acolo si pun poze cu ce a iesit.
    Last edited by Bogdan Ionut; 22 September 2011, 10:21. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #77
      Am reusit sa fac o parte tot se mai vede ceva, dar eu zic ca a iesit bine.Astept critici ca stiu ca o sa fie multe, dar eu zic ca a iesit bine fata de cum arata inainte, o sa mai finisez acolo unde se vede imbinarea ca sa iasa aproape perfect, sper .Am lucrat azi 2h dupa ce am venit de la servici dar nu am mai apucat sa finisez ca s-a intunecat.
      Prima poza cum arata inainte si urmatoarele 2 cum arata acum.
      Maine o sa termin si o sa pun pozele cu rezultatul final.
      Attached Files
      Last edited by Bogdan Ionut; 22 September 2011, 21:39.

      Comment


      • #78
        oo nici un vizitator

        Comment


        • #79
          puteai imbraca si in catifea ( vezi golan, dsign ) .. .autocolantul nu stiu cat rezista pentru ca nu-i suprafatza fina .. si acolo mai trebuia de lucrat :|
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • #80
            Arata binisor dar nu stiu daca s-ar potrivi in locul acelor plastice niste plastice decupate dintr-o consola de ph 2
            Vorba este de argint iar tacerea de aur.

            Comment


            • #81
              Pozele promise, cu lucrarea mea a iesit ceva bine m-am chinuit ceva dar asta e rezultatul.
              Attached Files

              Comment


              • #82
                parerea mea e ca tiganeala mai mare nici ca se putea,asculta pe cel care iti zicea sa tai din cotiera ca sa o poti atasa de bord,asa daca intra cineva in masina la tine si vede carpiturile alea zice ca cine stie ce accident ai mai avut,si asa te-ai chinuit mult sa realizezi ceva asa ca macar sa fie si frumos si placut ochiului la sfarsit.Scuze de critici dar cineva trebuia sa iti zica .Vezi ca scaune ca sa vina bine si frumos sunt cele de octavia 2 deoarece au plasticl ala care face toti bani (daca ai sa le vezi iti vei da seama de care plastic este vorba ).Lucrarea pe care ai facut-o tu vreau si eu sa o fac pe un logan MCV dar fara alte adaosuri de materiale ,vreau sa fie cat mai aproape de realitate ca sa dea impresia de origine.STIMA multa si bafta la modificari

                Comment


                • #83
                  o sa il las asa pana fac rost de un spatiu de depozitare pe care o sa il bag acolo si atunci dau jos colantul ala, ca am vazut ca spatiu de depozitare pentru logan intra perfect acolo, momentan nu am bani si il las asa pana fac rost sa imi iau un spatiu din ala de depozitare, ca ma enervau gaurile.
                  De mutat cotiera ma in fata nu o muta pt ca am asezat deja frana de mana si imi este greu sa o scot si sa prelungesc iar bara aia de se prinde de cablu, inseamna sa o iau de la capat.

                  macar sa apreciati ca am reusit sa pun colantu ala mare dintr-o bucata

                  Sincer asa urat credeti ca a iesit, pentru ca mie nu mi se pare urata, dar nu e nici super, eceva normal sa zic asa, da intradevar se mai vede pe laterala unde sint facute imbinarile.

                  Si colantu ala e frumos mie mi-a placut altfel nu il lipeam acolo.

                  Mai am sus la aeratoare sa tai drept pt ca se vede in poze ca nu e drept colantul, dar asta o sa fac azi dupa servici, ca in weekend nu am mai avut chef, dupa ce m-am chinuit sa lipesc colantul ala ca sa nu iasa cu cute.
                  Last edited by Bogdan Ionut; 26 September 2011, 09:36. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #84
                    ooo se apropie 30 ziua de salariu si o sa imi iau o mocheta pentru portbagaj, o sa pun poze dupa ce o primesc si o montez.

                    Comment


                    • #85
                      of in sfarsit au dat astia bani sper sa mai aiba mocheta de portbagaj ca sa fac comanda si sa o montez.AAA Ce tara de cacao .

                      Comment


                      • #86
                        salut, schimbatorul de viteze cel mai frumos era cel cromat de pe loganul faza 2, toate celelalte nu imi plac si parerea mea nu dau bine pe logan
                        Logan laureat 1.2

                        Comment


                        • #87
                          e asta e fiecrae cu fanteziile lui . mie imi place ca e foarte confortabil acum.Ideea e ca nu trebuie sa iti placa tie neaparat trebuie sa imi placa mie si sa ma simt bine.

                          Comment


                          • #88
                            ohoho vine si mocheta pentru portbagaj zilele astea o sa pun poze cu ea dupa ce o sa o montez

                            Comment


                            • #89
                              Ura a venit mocheta pentru portbagaj, zilele astea se apuca baiatu sa o monteze. Revin cu poze.

                              Comment


                              • #90
                                Si acum pozele promise cu mocheta de portbagaj, nu am mai avut rabdare si am montat-o azi
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google