Loganu Meu - OT.07.BKL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Da foarte bine mocheta la capota portbagajului.Dupa mine,asta ar trebui sa fie printre primele modificari aduse masinii(arata oribil tabla goala acolo),ma rog nu in materie de tuning.

    Comment


    • #92
      ai observat de cand ai pus mocheta e mai greu porbagajul,la mine se simte diferenta,bafta in continuare.

      Comment


      • #93
        da asa arata si ea mai omeneste sau mai bine zis a masina

        Comment


        • #94
          nu-mi place cotiera aia cu tunelul ala , sry , acuma vezi si tu ce faci la imbinarea cu bordul ca arata a tiganeala mare de tot , in rest e ok

          Comment


          • #95
            e tiganeala frate rau de tot ce ai facut tu acolo...dar no daca tie iti place in rest e ok masina..bafta incontinuare

            Comment


            • #96
              in rimu rand dc nu ai venit cu consola de laguna mai in fata???am pus si eu dar nu mia ramas distanta asta asa mare ca la u!in al2lea rand dc nu pui mocheta pe lateral in loc de autcolantu ala??......sincer se poate mai bine!
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • #97
                asa e o sa iau o mocheta sa lipesc pe laterala.
                DE MUTAT NU POT MUTA COTIERA MAI IN FATA PT CA DEJA AM PRELUNGIT TIJA SI AM PRINS FRANA DE MANA si IMI ESTE GREU ACUM SA MA APUC SA DEMONTEZ SI SA PRELUNGESC TIJA SI SA REMONTEZ DINOU MANETA.
                Colantul ala se poate da jos, e pus asa provizoriu, sa bu se mai vada imbinarea.
                Dar acum nu am timp si bani si o sa mai ramana o vreme asa.

                Comment


                • #98
                  Mocheta ce grosime are? Eu am una dintr-un material cam subtire dar macar acopera golul deacolo. Mocheta porbagaj,filtrul de polen,lampa din torpedou astea cred ca sunt primele lucruri care ar trebui puse pe masina.....a si bolturile de ph2 si cu capacelele de tiranti.
                  Vorba este de argint iar tacerea de aur.

                  Comment


                  • #99
                    Salut. Cat te-a costat mocheta aia ?
                    Pe viitor sa repari pe la interior acolo ca arata cam nasol dar apreciez munca pe care ai depus-o. Asa se invata acum o greseala maine incerci sa faci un lucru mult mai bine ...
                    Eu unu o sa imi imbrac consola si " calutul " in material ( catifea ) sa vedem ce-o iesi
                    Last edited by Christnacht; 12 October 2011, 19:06.
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • Originally posted by Spooky View Post
                      Mocheta ce grosime are? Eu am una dintr-un material cam subtire dar macar acopera golul deacolo. Mocheta porbagaj,filtrul de polen,lampa din torpedou astea cred ca sunt primele lucruri care ar trebui puse pe masina.....a si bolturile de ph2 si cu capacelele de tiranti.
                      Vb de mocheta din portbagaj? e groasa putin mai groasa decat o moneda de 50 bani.Cat despre filtru de polen am de mult timp montat.

                      Originally posted by Christnacht View Post
                      Salut. Cat te-a costat mocheta aia ?
                      Pe viitor sa repari pe la interior acolo ca arata cam nasol dar apreciez munca pe care ai depus-o. Asa se invata acum o greseala maine incerci sa faci un lucru mult mai bine ...
                      Eu unu o sa imi imbrac consola si " calutul " in material ( catifea ) sa vedem ce-o iesi
                      Mocheta a costat 25 lei +transport in total 34 lei si am luat-o de la axscu
                      de pe forum.
                      A dupa ce imbraci calutu in catifea te rog dami si mie de stire ca sa vad cum iese poate aplic si eu metoda in loc de mocheta

                      Christnacht multam pentru sustinere. Sa sti ca am muncit ceva la colantat si apreciez ca ai tinut cont de munca pe care am depus-o si ma incurajezi. Nu ca altii .

                      Christnacht multam pentru sustinere. Sa sti ca am muncit ceva la colantat si apreciez ca ai tinut cont de munca pe care am depus-o si ma incurajezi. Nu ca altii .
                      Last edited by Bogdan Ionut; 12 October 2011, 21:56. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Frumoasa masina. Se vede ca te straduiesti...tine-o tot asa
                        In legatura cu mocheta...poti pune niste poze mai in detaliu? Are ceva defecte?
                        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                        Comment


                        • o sa incerc sa pun poze mai in detaliu, problema e ca pozele le fac cu telefonul pt ca nu am camera.
                          Mocheta nu are defecte si s-a ajezat perfect.

                          Comment


                          • Multumesc pentru raspuns. Mult succes in continuare...si astept evetualele poze
                            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                            Comment


                            • Sint racit cobza azi am luat de la fiemea a mica, pozele cu mocheta care le-am promis mai asteapta ca mie rau

                              Comment


                              • Multumesc oricum. Pana una-alta...azi am achizitionat si montat si eu o mocheta ca a ta
                                Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google