Loganu Meu - OT.07.BKL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • felicitari si spor la lucru la montat mocheta

    Comment


    • De unde ai achizitionat aeratoarele si cat au costat?
      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

      Comment


      • Sint luate de la dezmembrari de pe net 100 ron 5 bucati sint de Peugeot 308

        Comment


        • personal nu-mi place cum arata cu cromul, in rest daca ai rezolva cu cotiera, ar fi super.
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • ok...multumesc
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • Deci aeratoarele alea sunt foarte ok, dar cu banda aia de la consola sa faci ceva,poate un material textil, o mocheta ceva sa o continuie!!
              Tinc fest !!

              Comment


              • Incet, incet, cu rabdare si mai ales cu bani o sa rezolv si la imbinarea aia a cotierei cu bordu de care va plangeti toti o sa iau o mocheta si o sa pun pe laterala si nu o sa se mai vada.
                Momentan nu am bani asa ca ramane cum e pana la noi ordine
                Cu randarea treci si marea.

                Comment


                • Gata am rezolvat problema cu XENOANELE ( se aprindeau ambi martori pe bord si aveam fazele inversate) -Acum merge normal o sa pun niste poze zilele astea.

                  Comment


                  • aeratoarele de peugeot arata foarte bine, dar ar arata si mai bine daca ai scapa de bandourile alea cromate (care nu prea au ce cauta acolo), ornamentele pentru pedale, neonul si maciulia. parerea mea e ca o cam dai in kitsch. no offense...
                    numai bine!
                    Stock is boring...
                    My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                    Comment


                    • de pedale am scapat pt ca nu se prindeau bine si scapau, neonu ala e pus acolo pentru lumina la scrumiera deci ramane acolo.
                      Maciulia de la schimbator vreau sa o schimb, dar pana fac rost de bani mai ramane aia.
                      In privinta bandourilor cred ca o sa il dau jos pe cel de pe bord cele de jos mi se par k eu zic ca dau bine.

                      Comment


                      • mam uitat in pozele de mai sus si mi se pare ca capota fata are alta culoare fata de aripile,a fost cumva vopsit .

                        Comment


                        • Ingrijita masina ... nu am decat sa-ti spun sa urmaresti forumul si
                          vei avea ce invata ..mult succes

                          Comment


                          • asa se vede dar nu stiu de ce s-a decolorat nu mai e rosu ala aprins (rosu passion) , capota nu a fost schimbata sau revopsita. Cred ca de la caldura, de la soare s-a decolorat.
                            Oricum am in plan cand o sa am bani (nu stiu cand ) ca sa o revopsesc, pentru ca pe usa din dreapta s-a crapat vopseaua cand mi-au spart masina.

                            Aseara nu mai mergea actuatoru era sa raman cu ce cumparasem in portbagaj , si am cautat noaptea sa vad ce este si cand colo siguranta se dusese. Am schimbat siguranata si actuatorul merge ca uns acum, de fapt merge ca uns de aseara . Dupa operatiunea asta am reusit sa recuperez hrana din portbagaj .
                            Last edited by Bogdan Ionut; 15 November 2011, 13:33. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • la consola aia ar merge bine lipita cu fibra si unita de consola
                              nu e scump si se face repede
                              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google