- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ahamm, gata stiu masina, era parcata in fata la restaurant ;) !!! Respect !!!!
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • sal!am vb cu nenea mecanicu ca am fost sa fac revizia la cazan si mia spus ca serviceul se afla in popesti leordeni pana in sectia de politie pe partea stanga.se numeste NRG si cica ar suda orice.mai zicea baiatu asta ca te-ar costa in jur de 50lei.acum tu stii ce faci o sudezi sau o schimbi.

      Comment


      • Daca tot a venit caldura si vremea buna de stat afara s-a mai lucrat la MVP :
        -Sudat conducta de AC, apropo merci MRS78 pentru pont, acum ramane sa o montez si sa umplu instalatia cu freon sa vedem cum e treaba
        -Montat termometru sub consola centrala in prelungirea de bord, poze in curand !!!
        -Pe drum un filtru de aer K&N + Kit Curatare, modelul pentru cutia originala, direct din U.S.A (mult mai ieftin, am rude acolo, nu platesc transportul, cam astea ar fi avantajele. Pacat ca nu prea se gasesc multe pentru 1.6 mpi la americani )
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • bravo domnu' spor la treaba iti dau de veste cu farurile
          Interactive Design Lights & Sound <- click

          Comment


          • americanule

            Comment


            • Acum am vazut pozele de la montarea proiectoarelor ...vezi ca ai gasit singur locul potrivit ?

              Comment


              • Da sef Cosmin, pana la urma i-am dat de cap, dar stii cum sunt eu ma informez inainte pentru orice lucru mare sau marunt ! ! ! Eu zic ca a iesit bine !!! Multi ziceau ca nu trebuia sa tai mufa originala de la proiectoare, eu oricum nu am de gand sa o vand si nici sa-i pun la loc halogenul, asa ca mai bine am facut legaturile direct si bine izolate, si mufa oricum o am cu 10 cm de fir pentru orice eventualitate !!!!
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Originally posted by B-64-MVP View Post
                  Da sef Cosmin, pana la urma i-am dat de cap, dar stii cum sunt eu ma informez inainte pentru orice lucru mare sau marunt ! ! ! Eu zic ca a iesit bine !!! Multi ziceau ca nu trebuia sa tai mufa originala de la proiectoare, eu oricum nu am de gand sa o vand si nici sa-i pun la loc halogenul, asa ca mai bine am facut legaturile direct si bine izolate, si mufa oricum o am cu 10 cm de fir pentru orice eventualitate !!!!
                  din experienta ai facut foarte bine asa nu vei avea probleme cu alimentarea droserului gen oxidare contact inperfect bafta mvp....ule
                  stii tu... HZP ;)

                  sigpic

                  Comment


                  • Deci asta e o parere de profesionist !!! Merci Sandule ! ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • K&amp;n !!!

                      A aterizat si noul filtru de aer K&N !!! Respiram aer de primavara !!!
                      Attached Files
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • Frumoasa aterizare Victor, cat a costat? Intra in carcasa filtrului original de pe masina?

                        Comment


                        • Da Bogdane, e cel sport care intra in carcasa fara nici o modificare. A fost adus din state de cumnatul meu, acolo e cam 35 de dolari, la jumatate fata de la noi !!!!
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • super tare, respira sport acum....

                            Comment


                            • o faci sport ??

                              Comment


                              • sa fie primit ! ... l-ai montat ?
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google