- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M-ai facut sa rad MRS78, stiu, sunt vinovat, eu sunt ala care nu va lasa sa va savurati in liniste masa :P !!! Respect !!!!!!!!
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • n-am nicio treaba cu aia ca eu imi iau mancarea la pachet asa ca din partea mea poti sa le faci ce vrei.
      fa rost de o urna mobila si o lasi langa masina ca-ti fac eu rost de voturi.fac turism electoral!

      Comment


      • Morimoto.....

        New stuff pe MVP !!! Sunt deja montate pe masina !!!
        Attached Files
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • Arata blana! Abia astept sa vad cum lumineaza un set de Morimoto.... Sa le luminezi cu mare placere!

          Comment


          • ce marfa sunt, sa imi dai si mie pe PM cit te-au costat

            Comment


            • foarte tare .... ps la mdaniel le-ai facut?
              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

              Comment


              • Merci mult, da sunt facute de Daniel !!!!! Daniele o sa iti dau pm mai tarziu !!!!!!
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Lupe Bi-Xenon !!!

                  Si pozele promise cu lupele montate pe masina , am terminat si cu reglajul pe inaltime, si cu montarea si pozitionarea cablurilor si controlerelor !!!!!
                  Attached Files
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Sunt supeeer! sa le stapanesti sanatos si sa iti aduca numai bucurii! Dar unde e badboy-ul?

                    mvp, mmm daaaa.....asa daaa.... si cireasa de pe tort: sa vina badboy-ul !!! asteptam si pozele cu badboy!!
                    Last edited by mdaniel76; 10 September 2012, 15:35. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • pai acum vine si BadBoy-ul dupa ce am pus farurile, sa ia contur dupa ele !!!
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • S-a schimbat cumva sunetul motorului cand ai trecut de la filtru normal la K&N?

                        Mersi.
                        Last edited by RobertDH; 10 September 2012, 15:58.
                        sigpic

                        Comment


                        • Robert, foarte putin pentru ca este tot in cutia originala. Sunetul se schimba cand montezi un K&N conic sau cel din kit-ul pentru logan cu filtru aparent, la vedere. Respect !!!
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • MVP sa imi dai si mie PM cu pretul la lupe poate fac si eu un upgrade
                            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                            Comment


                            • Pai tu ai deja lupe, nu mai ai voie Vyalli !!! Da domne se rezolva pe PM treaba !!!
                              Nu uitati va astept in continuare cu sustinerea la Concursul de Best Sound !!!
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • pai daca toata lumea lauda lupele astea ''Morimoto'' sa le incerc si eu
                                sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google