- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ) ciufulesti motanu ...

    vezi cum scoti si tu aparatu ala de sudura pe usa din spate

    sus cu ele , abia astept sa te vad cu ele pe masina

    Comment


    • Originally posted by B-64-MVP View Post
      Da drace, am fost la un fotbal cu baieti, la nesti acolo, ai vazut masina parcata acolo? Cine are ochiul format o vede si pe ploaie !!!
      Normal ca o vad eram cu microbuzu' de la munca...trec in fiecare zi pe acolo
      Y!M: alexut.style

      Comment


      • ce-ti mai place cu volumu la maxim , te aude lumea din statia de metrou )

        Comment


        • Da drace te-am vazut si te-am salutat!!! e cald, mergem cu geamurile deschise la maxim si daca se poate sa trezim si tot Berceni-ul :P !!! Ma duceam la D. Leonida la servici ca aveam treaba :P !!!
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • pai tot nu-ti merge ac?

            Comment


            • ba da functioneaza AC-ul, cum sa nu mearga, pe caldura asta s-a comportat exemplar !!!!
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • functioneaza bine, dar pe celalalt MVP )

                Comment


                • salut colegule ! frumoasa masina ! ceva poze cu termo ai sa vedem si noi lucrarea? bafta in continuare

                  Comment


                  • Da geo pe 207 merge mult ma bine ;P ! ! !
                    @gambel - chiar uitasem de termo, promit ca azi sau maine cel tarziu pun poze cu lucrarea ;0 !!!
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • Discuri frana spate !!!!

                      Am si eu nevoie de ajutorul vostru, as vrea sa-mi pun discuri pe puntea spate, avetii informatii daca puntea de pe un Megane 1 An fabricatie 2000 parca, cu abs din fabrica se potriveste la masinile noastre autohtone, sa iau doar fuzetele cu etrieri si cablurile sau se poate lua toata puntea? Astept parerile voastre mai avizate !!!! Respect !!!
                      Attached Files
                      Last edited by B-64-MVP; 23 June 2012, 16:02.
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • abs ul nu merge ...asa ca degeaba pui ... cu un set de tamburi buni ,reglaj ca la carte franele pe spate isi fac treaba pentru ce iti trebuie

                        Comment


                        • suna-l pe Dsign , te lamureste el

                          Comment


                          • la cum mergi tu, nu-ti trebuie discuri. asculta ce zice cosmin.

                            Comment


                            • Pai cam asta ar fi problema, am facut ITP-ul, totul ok, mai putin franele spate , de luat l-am luat, dar pentru linistea mea vreau sa tina cum trebuie. M-am dus acasa am dat jos oalele sa mai reglez putin tamburi, am reglat si cand sa pun jantele la loc, ce sa vezi, 2 din 4 prezoale pe stanga nu mai tin deloc, dau in gol, s-a F***T filetul cred, si acum automat cred ca o sa schimb oalele..... ramane de vazut, mai astept sfaturi.....
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • suna-ma mai tarziu si iti dau eu 2 piste sa-ti alegi una convenabila

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google