- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 60.000 in 6 ani?:O Mie personal mi se pare putin Sa tinem cont ca a mea o am de 4 ani(merge pe 5) si am cu ea 267.xxx km

    Comment


    • tare curios sunt cum o sa iasa daca ai lasat-o acolo inseamna ca ii faci mai multe ?
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • 267.xxx, e ceva, inseamna ca stai mai mult la volan decat acasa , multi inainte !!!
        Da Vyalli ii fac mai multe, veti vedea in poze, vineri sau sambata !!!
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • auzi deja este sambata!?ce faci cu pozele alea ca n-am chef sa bat drumu pan la restaurant ca sa-ti vad modificarile.

          Comment


          • E deja Duminica...

            Comment


            • Ghetto ! ! !

              Da foarte nerabdatori mai sunteti ! ! ! Deci vineri dupa amiaza am luat masina de la Getto si iata ce a iesit din magicele maini ale lui Mihai ! ! !
              S-au efectuat cam urmatoarele :
              - Bad Boy
              - Eliminat bandouri laterale
              - "Ioc" Yale
              - Lipsa antena Plafon
              - No more Ochii de pisica bara spate
              - Nu mai tractez pe nimeni de acum inainte
              - S-a reasezat putin grila Badgeless

              Am ramas inca nehotarat cu urmatoarele :
              - Eliminat semnale arimi
              - Astupat gaura esapament
              - CE CULOARE O VOPSESC ????????? Astept sugesti , critici si eventuale poze informative
              Attached Files
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • I-ar sta bine neagra cu farurile alea, parerea mea. Si stopurile desfacute si vopsit tot ce e crom in negru, folie pe geamuri. Si o culoare turbata la jante sau le lasi asa.
                Last edited by RobertDH; 7 October 2012, 21:50.
                sigpic

                Comment


                • Da, interesant, dar negru sigur nu ! ! ! La lampile spate nu umblu, sunt ok asa, le stric daca le desfac, sunt fragile. Ma gandeam la orice verde (gen megane 2012), ca sa nu schimb culoarea in talon, sau daca e cazul un maro gen duster, sau alt maroo frumos !!!!
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • @MVP

                    niceeeee si nu o vopsi neagra...daca vrei iti arat eu live ce inseamna negru sa iti faci o idee

                    P.S. poate ne vedem pe la OMV
                    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                    Comment


                    • O idee
                      Attached Files
                      sigpic
                      Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                      Comment


                      • @ Vyalli - Da mister stiu cum e negru, orice zgarietura se vede, orice dent e vizibil, si foarte greu sa o tii curata. Da ne vedem, sunt client fidel acolo, le Sos. Berceni

                        @ Cristi - Buna ideea, imi place culoarea, o am in vedere. Multumesc ! ! !
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Dar de ce n-o lasi asa? Mie imi place culoarea asta!
                          Last edited by Eu4yas; 8 October 2012, 00:11.
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ohohohhhhhh Verzitura ce ziciiii ??? Da Cristi asta este prima optiune, Cameleon rulez, dar poate gasesc ceva frumos !!!!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Pai am venit acilea peste tine sa sustin culoarea .

                              In alta ordine de idei, daca vrei sa vopsesti alta culoare, probabil ca vor fi bani, timp si multi nervi investiti. Eu iti tin pumnii stransi.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ai putea inceerca un verde foarte deschis, dar parerea mea este sa mai schimbi culoarea ca verde, rosu, albastru sunt ... trebuie sa fii putin diferit si sa vii cu o culoare noua. Ai putea incerca un portocaliu ....Mie unu imi place cum da pe logan .In locul stelutelor puneti promotor punct ro

                                http://www.************/masini-noi/n...4/galerie-foto

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google