Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da Gicule arata super...dupa ce le-ai montat ai fost la carefura sa o vada cetatenii?
    Hai...plimbari line cu ele.
    sigpic

    Comment


    • @NZN stiu ca peste tot e la fel. Dar na, nu puteam sa risc.

      @keket, incercam sa mergem usor, sa ne ferim de gropi ca altfel...

      @valeriuciprian, am scos-o putin la plimbare ma. Arcurile sunt pe masina de ieri, dar astazi am 'tras-o in poze'. Motivul prezentei la Carefura: nu mai avea pisica mancare. Mersi de urari.
      sigpic

      Comment


      • bun inca unu cu masina trantita, sa le porti cu placere
        http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

        Comment


        • lasa mai gicu ca am vazut ca au inceput sa lucreze la gropi. probabil cand se mai usuca asfaltul, se vor apuca de plombat
          sigpic

          Comment


          • @liculicu, toti vrem cat mai jos

            @blonda, ce vorbesti ? Am mers aseara pe Vizirului, faceai slalom printre gropi, traseu tehnico-aplicativ (premiul: scapai cu masina intacta, penalizari: in loc de jaloane, erau gropi si te lasau fara roti)
            sigpic

            Comment


            • offtopic sunt gropi... dar am vazut ca le-a taiat pe margini, le-au facut drepte si le pregatesc de plombat. mai nasol cand eviti o groapa si treci pe celalalt sens si celalalt face la fel si ghici ce urmeaza...
              scuze gicule de offtopic
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by iamagi View Post
                Am mers aseara pe Vizirului, faceai slalom printre gropi,
                Ma... tu nu cumva te pregatesti de concursul de slalom de la Brasov?
                sigpic

                Comment


                • intrebarea este, cine ii va pilota masina.
                  sigpic

                  Comment


                  • ai schimbat masina iamagi , arata bine cu jantele..
                    dar nu faceai si tu o poza calumea sa se vada garda la sol calumea.
                    numai bine

                    Comment


                    • Cata nu am avut timp de poze. A fost totul facut pe fuga: astazi la 10 ne-am apucat iarasi de ea, am terminat pe la 12-13 (s-au rupt 2 chei pentru surubul de la baia de ulei). Iar apoi am dat o fuga, de fapt baietii au dat (eu nu am mai plecat astazi) pana la Carrefour sa cumpere mancare de pisici, iar acolo s-au cam grabit ca mai aveau treaba. Sper sa mai fac poze pana la Brasov

                      @blonda, de unde atata? Astia le-au frezat ziua ca sa ne rupem jantele noaptea? Imi place cum gandesc astia...

                      @valeriuciprian, capion frate . In astfel de cazuri, trebuie facut slalom. La Brasov, in afara de turat motorul pana in limitare, altceva nu o sa faca :P.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vezi ca la busonul de ulei am inteles ca merge la fix patratul de la clanta usii....de casa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Acum spui? Pana acum ce te-a tinut?
                          sigpic

                          Comment


                          • Ai venit la mine cu o solicitare cu dop si nu ti-am spus?Las ca e bine de tinut minte pe viitor.
                            sigpic

                            Comment


                            • sal...frumosa masina...dar ar si preferat sa o vad si spalata.....multi km fara probleme....;)

                              Comment


                              • Nu e rentabil sa o spal . Deci daca o spal, merg pana acasa, e la fel. O voi spala pentru Brasov, dar pana acolo... va fi la fel.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google