Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bai Gicule..n-ai pus si tu o poaza cu mine cand munceam la harce? si la uloi m-ai prins cu spatele ). hai...drumuri lungi fara probleme, sa le stapanesti sanatos

    Comment


    • Cand puneai arcele nu aveam baterie la camera... remember?
      sigpic

      Comment


      • mdah! eh.. glumeam .. oricum .. cine are salopeta MAN B&W

        Comment


        • Hai ma lauda-te... lauda-te!
          sigpic

          Comment


          • Rapid si in graba, i-am facut inca 3 poze.

            Sotia a spus ca motorul se aude mai incet dupa ce am schimbat uleiul, iar pe curbe sta mai bine... Deci, e de bine!

            Poza nr1.: masina din lateral
            Poza nr2: nu e o eroare, ci vroiam sa arat ca masina era putin mai joasa decat respectivul Golf3
            Poze nr3: masina din lateral (alt unghi)
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • Arata bine cu jantele..dar eu ti-as recomanda un cauciuc cu garda putin mai joasa,se va vedea mult mai frumos...Bafta si banet pentru modificat
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • Jantele mele aveau cauciucuri 195/45. Le-as fi pus.. dar erau exagerat de mic

                Oricum, o vreme asa ramane (Continentalurile sunt ca noi)! Cand nu vor mai duce astea, ori pun alte jante mai mari, ori alte cauciucuri (195/55 sau 195/50). Dar... vorba lui Eu4yas, daca pun 195/50, se cam ingrasa soferul
                sigpic

                Comment


                • deci marimea conteaza
                  daca vrei iti trage je niste poze relevante, "ca la carte" nu ce ai facut tu
                  sigpic

                  Comment


                  • Blondo, eu stiu ca vrei si tu o tura... dar acum nu spune ca vrei sa faci poze, ca face si Andrei Ultimele 3 sunt facute in graba, cu telefonul :P. Si vorba lui Valeriu.. tot au iesit mai bine decat cele facute de camera ta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Felicitari pentru arcuri !!!Cred ca esti primul din Braila care si-a trantit loganul.Repozitionare bucselor ai facut-o?
                      Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                      Comment


                      • Salut AMG!
                        Nu am repozitionat bucsele pentru ca masina este destul de joasa pe fata, iar repozitionarea acestora ar mai fi lasat-o putin. In plus nici nu am avut unde si cand sa o fac.
                        Din cate am inteles ar mai fi un baiat care ar avea Eibach in Braila, dar nu i-am vazut masina.
                        Oricum, mersi! Poate incerci si tu ceva nou pentru alba ta
                        sigpic

                        Comment


                        • Uitam ce a fost mai important: Regionala Brasov 2010.

                          S-a comportat exemplar masina pe drum: nici urma de inclinare pe Intorsura Buzaului sau vreo urma de a nu trage in panta. A urcat si coborat fara probleme. Am testat si jantele sa vad daca bat: sunt perfecte! A trecut si de bordura buclucasa de la Conca Verde. Consum: 6.1. Viteza media 70km/h (mersi prin munti - la intoarcere dat blana pe Focsani si in ultima portiune Nanesti-Braila ca am ramas singur pe tooata soseaua).

                          Sunt foarte multumit de ea. Atat pentru motor cat si pentru noile arcuri.
                          Cred ca anul asta nu prea va mai vedea modificari majore. Asta pentru ca bugetul s-a cam micsorat iar masina nu are nevoie (momentan) de nimic altceva decat benzol.

                          Inca o chestie: ce spuneti, s-ar potrivi stickerele LoganCup (negru mat) pe masina mea, avand in vedere stilul existent al masinii? Si, ce credeti ca ii lipseste acum? Sau, ce este in plus?

                          Nu vreau sa o fac kitch, de aia intreb.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by iamagi View Post
                            - la intoarcere dat blana pe Focsani si in ultima portiune Nanesti-Braila ca am ramas singur pe tooata soseaua).
                            Nu te-ai intrebat de ce?Eram in fata ta si am spulberat tot din fata...serios...eram inaintea ta

                            Gata lasa asa masina nu mai baga bani in exterior...eventual baga un dvd in masina...si calareala placuta.
                            sigpic

                            Comment


                            • iamagi, e chiar draguta masinuta !
                              Tine-o tot asa!
                              Si..ma bucur tare mult ca te-am cunoscut si ca am stat la un pajar de vorba cu tine1
                              Bafta si spor la tunarit!
                              Vorba lui Valeriu...baga si tu un dvd in masina!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Ehehee... auzi era el in fata... Cred ca am avut vreo 10-20 minute intarziere fata de tine Valeriu. Noi am oprit in Petrom si am stat ceva timp. Voi nuuu... Blana tata! Ma, eu am circulat singur singurel pe partea aia de drum. Doar aproape de Braila a fost un Cielo si 2 camioane.


                                Sibiane si eu ma bucur ca ne-am cunoscut! Acum stiu cui o sa cer palinca cand ajung la Sibiu .

                                DVD pe interior... nu prea imi surade idee. Adica eu sunt ceva in genul: nu dorm in masina, deci nu prea are ce cauta. In plus, am copilul mare si nu se uita la filme de animatie pe drum, ci dimpotriva e cu ochii lipiti de parbriz. Sotia conduce iar eu in dreapta ei... Deci nu prea... Doar daca o sa castig vreunul (for free adica) o sa pun . Era un concurs la Radio21 cu asa ceva .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google