Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Gicule...stii ca am diesel...si pur si simplu nu l-am mai putut opri...s-a intepenit pilotul automat la 120/h si aia e
    sigpic

    Comment


    • De unde atata pilot automat . De fapt zi ca am oprit eu ca altfel... si asa... din cauza ta ramaneam eu in urma ca mergeai prea incet... si ti-am aratat eu ce inseamna putere de benzina la 4500rpm
      sigpic

      Comment


      • Da ma Gicule...ai dreptate...m-ai depasit...dar recunoaste...ai prins vant bun din spate...nu?
        sigpic

        Comment


        • salut, super masina
          daca esti interesat de stikere logan cup este un coleg care se ocupa, masinar are id-ul.
          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

          Comment


          • the diesel power e beton la deal........
            the gasoline power e belea la treaba ..
            asa ca, eu cred ce spune iamagi
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • Gicu Sibianul...va dati seama ca nu am cum sa va conving...sau sa ma impun...pentru ca sunt in minoritate deocamdata...o singura modificare am de facut in postul tau sibianule...

              the diesel power e beton la deal........
              the gasoline power e beton la vale
              sigpic

              Comment


              • Da si cand prindem viteza, mai ales astia cu 1.4 mpi......vai de voi
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Asa asa! Zi-i Sibiene zi-i!

                  @valentync, In primul rand mersi! In al doilea rand, stiu despre masinar. Am urmarit, doar ca nu stiu cat de bune vor fi si care vor fi dimensiunile exacte. Mai facea cineva pe forum, tot replica gasita pe net si nu au iesit foarte bine.


                  Auzi, cica gasoline la vale... E bun peste tot... ca de la Oituz am plecat ultimul (am mai stat acolo vre 2 minute) si i-am dat blana pe serpentine... si tot te-am facut! ...Vinde-o mai Valeriu si ia-ti un 1.6
                  sigpic

                  Comment


                  • Da ma Gicule pe Oituz la vale m-ai depasit...intreaba-l pe Mircea la dus ...adica la urcare cat sulf a inhalat de la mine si de la Viorel
                    sigpic

                    Comment


                    • Gicule, eu zic ca te-a ghidat pana acasa fumul lasat in spate de tractorul lui Valeriu si ai avut gol de aer de la difuzorul care-l are pe masina
                      daca vrei sticker Logan Cup, mai bine iei de la o sursa de incredere.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ahaaaa... de aia mi se inneca masina? De la atata fum?

                        Ma Valeriu.. cumpara-ti ma un benzinar, sau ia motorul dupa Sandel, dar nu mai polua atata! Pe bune, gandeste-te la mediul asta!
                        sigpic

                        Comment


                        • Pfoai...tu imi vb de poluare?nu am in casa procentul de gaze pe care le scoate un tractor si procentul de gaze pe care le scoate o drujba...ca vei avea o mare mare surpriza...azi nu cobor ca a venit iarna...da maine iti pun o poza aici sa vezi minunea
                          sigpic

                          Comment


                          • Acum vrei sa falsifici foaia... Minti pe fata! Pune-le acum daca tot vrei sa demonstrezi ceva! Aaasa falsific si eu si te trimit la grupa non-euro
                            sigpic

                            Comment


                            • Gicuuu, dar ori ti-ai scos anvelopele de iarna? hai sa mergem la galati prin Sendreni...
                              sigpic

                              Comment


                              • De vreo 2-3 saptamani le-am scos . Nu imi e frica sa merg... Doar ca nu e sotia acasa... deci nu e sofer
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google