Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • wai acestea.....vb la telefon sau pe mess....LA cum a mers Valeriu o bucata de drum....il manca in fund tare....
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Originally posted by iamagi View Post
      Acum vrei sa falsifici foaia... Minti pe fata! Pune-le acum daca tot vrei sa demonstrezi ceva! Aaasa falsific si eu si te trimit la grupa non-euro
      Sub prize sub prize...e de pe site-ul dacia luat

      Cristi...m-a suparat ametitul ala cu Golf-ul...de aia i-am dat putin in gusa
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Si eu care vroiam sa te trimit afara prin zapada


        Cristi, cu omul asta nu se poate merge la drum... Cand mergea tare de nu il mai prindeai decat cu un 1.6 nervos (ca al meu de altfel) cand mergea incet si te lasa in urma grupului ...



        Inca o chestie: cu sau fara dungi pe capota?
        sigpic

        Comment


        • fa-o in photo o data, sa vezi cum da!
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • Pune-i ma dungi...daca vrei...numai sa nu iti ramana vopseaua decolorata dupa aia.
            sigpic

            Comment


            • Eu spuneam de dungile deja existente... cu sau fara ele?
              sigpic

              Comment


              • Mici schimbari... dar de efect (zic eu)

                Am dat jos aparatorile de noroi (parca nu mai erau din tabloul asta... daca masina a adoptat un stil mai sport, trebuia renuntat la ele).

                In curand, vor disparea dungile dupa capota, sper ca vor aparea stickere LoganCup si mai am niste planuri cu partea fata... dar mai dureaza putin, pana se mai primesc banii...

                Imi poate face cineva un VT cu dungi LoganCup?

                Parca e mai shport masina acum... zic eu.
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • parerea mea, e ca aparatoarele de noroi puteau sa ramana, ca doar sunt modelele alea mai mici, pt fata...le putea-i pune si pe spate....astfel, ramanand latura sport, dar totusi elegant.
                  Cat despre dungi.....eu zic sa renunti la alea de pe capota, sa vopsesti anumite elemente negre de pe masina in alb, si anumite elemente sa le faci negru. Cat despre dungile logan cup....hm....da bine, dar nu sunt prea multe masini in acest gen?!!!?

                  Daca te hotarasti o vopsesti masina (in photoshop ma refer), incearca sa faci jantele in alta culoare, sau de ce nu 2 culori....parerea mea.
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • Le-am dat jos si pentru ca la Brasov am atins la coborarea dupa bordura. Si la cea mica, si la cea mare, masina mea tot a atins cu porcariile alea de aparatori si deja incepusera sa zboare suruburile.
                    sigpic

                    Comment


                    • Parerea mea: tot ceea ce inseamna masina o faci alba, iar dungile de cupa le faci negre.Contrastul o sa fie foarte puternic!
                      Si eu ??? ce era sa fac? sa dau kit-ul jos? Ai vazut ca deabia am urcat pe-acolo!
                      Bafta Gicule si sa auzim numai de bine!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Originally posted by iamagi View Post

                        Imi poate face cineva un VT cu dungi LoganCup?
                        uita-te aici http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=149

                        Comment


                        • Sorine, masina nu o sa o fac niciodata complet alba. Am vazut mai multe, insa albul by Dacia nu este foarte frumos. Poate vreodata, cand o sa am mai multi banuti, o sa ii pun un alb perlat/sidefat. Pana atunci, va ramane cu barile in pozitia actuala.


                          @Masinar, mersi pentru VT (l-am gasit pe alt topic). O sa vad cum fac sa imi pun si stickerele, apoi va lua o pauza, pana va ajunge (vorba lui dsign) 'racing'
                          sigpic

                          Comment


                          • asa asa , arunca stikerele pe masina , suntem in minoritate )

                            Comment


                            • sal...pararea mea ca jantele alea....nu dau bine pe masina ta....sunt prea mari si ies prea mult in afara....incearca sa gasesti si tu alt model de jante...sal

                              Comment


                              • azaburi...Nebunik... iar ai aparut mah?

                                [scuze de off]
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google