Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hope you like it
    Attached Files

    Comment


    • Si acum vreau pareri

      Ce cu cele R3 sau fara stickere?
      sigpic

      Comment


      • imi sustin ideeafara stickere

        Comment


        • frumoasa si cu...dar mai bine fara...mai clean
          AdY_JmL_2015

          Comment


          • Fara stickere zic eu, da mult mai bine. Nu se pupa stickerele cu kitul asta alea sunt pt altceva nu pt stilul asta. Spor la tunat in continuare !
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • nu arata rau cu ele dar cum au spus si cei de mai sus nu merge cu kitul asta deci fara,oricum e alegerea ta,bafta in continuare!

              Comment


              • clean look sa fie peste tot....
                "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                Comment


                • Ceva noutati:

                  Masina a facut ieri 500 km (pe traseul Braila-Slobozia-Bucuresti-Pitesti-Curtea de Arges-Transfagarasan si coborat pana la capatul acestuia). Consumul a fost 6.7% in conditiile in care am mers pe A2 cu >120km/h din cauza faptului ca eram in intarziere pentru centura Bucurestiului. S-a comportat destul de bine, nu au fost probleme, decat una singura: pe A1 mergeam cu 150 pe langa un TIR din care a zburat o piatra si mi-a lovit parbrizul... Rezultatul: la inceput era o mica gaurica, acum are vreo 15 cm si cred ca o sa se mai extinda ca asta face de ieri incontinuu

                  Astazi a mai facut inca 50 km pana la Sibiu unde voi ramane o zi sau 2 si apoi plec catre casa . Consumul a mai scazut la 6.6% si cred ca va mai scade avand in vedere ca nu voi mai merge forja cum am mers pe autostrazi .


                  Cand ma intorc acasa voi trece pe la CASCO sa imi schimb parbrizul (poate imi pun ceva cu un parasolar pe el) si poate reusesc sa rezolv revopsirea pragurilor si sa trec barele pe casco .

                  Cateva poze... Enjoy!
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Si in curand masina va face o vizita la casco... parbrizul va fi inlocuit, sper sa fac in asa fel incat sa revopsesc si pragurile. Dupa, vor fi date jos stickerele si bandourile vopsite albe precum si manerele
                    sigpic

                    Comment


                    • E bine ca te plimbi si ca totul iti merge cum trebuie. Masina e faina, omul e bun, felicitari!

                      Capacele de la oglinzi le vopsesti Gicule ?
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu nu... vor fi alte oglinzi... cred Prestige cu capac alb... doar ca mai dureaza pana la modifcarea asta... am si altele de facut la ea, mai urgent . Acum trebuie sa mai finisez chitul si sa trecem la detalii


                        mersi mersi... si sa vezi ce mai merge masina
                        sigpic

                        Comment


                        • Mah......astazi ti-am vazut masina cu noul look live!
                          Foarte tare...!
                          Maine o s-o studiem mai in amanunt!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • N-o studiem in amanunt ca vedem defectele si apoi dau kitul jos )
                            Si.. mai are pana va fi foarte tare
                            sigpic

                            Comment


                            • e vorba de studiu in ansamblu!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • si totusi nu te am vazut niciodata in oras... succes in continuare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google