Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citeste topicul si vei afla! Ai auzit de "lovit in parcare"? In vara lui 2008 a fost patita de o duba.
    Last edited by aleXpeed; 13 February 2010, 20:09.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • sal ...aleXpeed...multi km fara probleme....
      1.Ce butelie de gpl ai..de 60 l!?
      2.Si cati km are masina....si cum merge pe gpl....
      Bafta si drumuri uscate)

      Comment


      • Multumesc azaburi.

        1.Mai mult de 39 de litri n-am putut sa bag niciodata cu ea goala goala de nu mai trecea de 1500 rpm in mers.
        2. In momentul de fata peste 206.000, merge perfect, de cand cu iarna asta cred ca am un chitait la rece de la o rola de-aia de la motor de pe cureaua de accesorii (cand e calda nu se mai aude), cred ca trebuie sa o duc sa mi-o greseze cineva. O poza mai veche.
        Attached Files
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • ...E normal cand e goala sa nu mai treaca de 1500 rpm la mine cand se goleste....de tot mai mergi cu ea cam 2 km....da subturata ...trebuie sa ii dai repedea a 2 si a 3 ....ca daca calci acceleratia...la blana....iti da in nas...ca nu mai are gaz.....:P ..eu am o dacie 1310....pe gaz cu buletelie de 60 l....sper ca in vara sa imi iau golan....bafta

          Comment


          • Cu sau fara bara de MCV? Spuneti da sau nu, repejor, repejor mai multi.
            Attached Files
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • cu bara de MCV

              Comment


              • baga bara de mcv ca e mai trendy asa si mai buna la capitolul de iluminare de proictoare.mai e benefica si la racirea motorului
                ps daca iti iei bara de mcv cu cat o dai pe asta?
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • Dupa cum am mai spus....loganul berlina, cu bara de MCV da mult mai bine de cat cu bara stoc. Da....multi si-au pus bara de mcv deja, deci nu mai este ceva special, dar de cat cu bara stoc, mai bine punem o bara de mcv, si arata masina mai bine. Daca poti sa faci altceva custom.....atunci este alta mancare de peste, daca nu....baga bara de mcv, si gata, intri fericit in clubul trantitilor cu bara de mcv

                  sigpic

                  Comment


                  • Scorul este de 5-1, iau bara de MCV, m-ati corupt ce sa mai. Daca ma gandesc mai bine rar am vazut Logan dci de 85 Ph1, culoare ca a mea sau jaune tournesol cu bara de mcv neagra pe fata. Sa vina bara atunci, mai aerisesc si eu motorul. Va multumesc frumos.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • baga bara mcv nepoate,sa nu mi-o iei inainte ca te sparg
                      sigpic
                      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                      Comment


                      • cu bara de mcv.....o sa schimbe mult masina..mai ales ca ai si proiectoare

                        Comment


                        • Ma Alexino mai si intrebi, deci bara asta (de mcv), este parerea mea, e super extra mega faina ... Ce mai stai, baga mare ...
                          Trantit si mcv-ist dar ma dau cu gpl ... suna bine

                          Salutari de la mine!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • adica am fost singurul care am zis sa ramana la bara asta )

                            Comment


                            • Nu vad de ce n-ai schimbao, ce e asa de greu? O racire mai buna la motor, un look mai bun ... baga mare ce mai stai ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Decat bara MCV, mai bine frane, ori oglinzi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google