my brutus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • my brutus

    sper sa va placa !
    Last edited by BRUTUSANF; 21 September 2007, 19:20.
    "cromul este placerea mea"
    "cui nu-i place , valea"

  • #2
    Ce mai ai in plan, referitor la tuning?

    Nu mai lasati comentarii de genul "sa o stapanesti sanatos...etc.."
    Last edited by Cristi_Xp; 16 September 2007, 14:10.
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • #3
      mersimult ,of ce sa zis am multe in plan dar s-a cam subtiat buzunarul disearama duc sa-i resoftez calculatorul pt oputere mai buna si un consum mai bun , cu inoxul pe ea am cam terminat ca se face prea mult sa vad, un eleron finut pe portbagaj si sa vad niste prelungiri dar nu din alea mari sunt ceva ca la opel astra aparute cica sa vadcum arat si pe bara din spate poate o sa-mi pun daca stii cala mcv difuzorul ala argintiu asa se numeste la dacia si da foarte bine la bord am schimbat si ledurile sunt ca la passat ,albastru cu rosu si mai sunt nu o las asa ,volanul este in piele ,schimabtorul il imbrac si pe si mansonul dejos in piele rosu cu negru si voi mai vedea ,mi-ei mi pare rau ca nu se prea fac intalniri ziua ,poate duminica dimineata ca sa putem vedea si noi alte idei nu seara cand nu se vede nimic ,poate moderatorii or sa vada topicul si fac o rubrica de intalniri si poate cine stie ne vom vedea si noi cat mai multi

      cam atat... deocamdata
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #4
        e bine ca ai cenzurat numarul in poze. nu trebuie sa vada toata lumea ce numar la masina ai tu.
        deci va zic eu: B-66-AFA . l-ai completat la profil :d
        imi plac:
        - volanul imbracat in piele
        - ceasurile albe si luminile din el schimbate
        - pozitionarea tubului de bass, filtru si a statiei
        - pleoapele
        - folia de pe usi model prestige
        - aparatorile de noroi
        - ornamentul de pe toba ma distruge
        nu-mi plac:
        - inoxul, pe oriunde l-ai fi pus
        - posibil ca husele sa fie piele? nu stau bine asezate
        - scapa de chestiile de pe bari de la colturi, damn ce nasol arata
        - capacul de inox de pe rezervor, crap man!
        nu poti combina rosu cu crom (inox sau ce-o fi), nu da bine combinatia. cromul arata bine pe culorile inchise. cromul inseamna eleganta iar tu vrei sa pui prelungiri si eleron, c'mon.
        daca te indrepti catre chip tuning, eleron, prelungiri...scapa de crom
        dupa cum ai observat, dupa gusturile mele sint mai multe plusuri decit minusuri.
        nu o lua in nume de rau, e doar parerea mea, dar e masina ta si faci ce vrei tu cu ea . gusturile nu se discuta
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #5
          sustin ideea lui @crististreulea
          Last edited by andrei; 21 September 2007, 18:05.

          Comment


          • #6
            ceva jenti spoilare pe ea in timp???????????
            sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

            Comment


            • #7
              gusturile nu se discuta chestia cu nr de inmatriculare ,asa au fost pozele facute pt ca le puneam pe un site din afara si daca vroiam sa sterg intra in pofile la mine si nu mai vedeai dar asa a fost sa fie sa ramana sterse ,dar daca asta ai observat tu in primul rand este ok ,poate in poza nu da bine nichelul dar in realitate nu este chiar asa nasol iar mi-e chiar imi place ,de huse, da in viitor o sa le schimb si de jante ma mai gandesc este o investitie prea mare si nu stiu daca mai merita ,deja am bagat gaz pe ea si a costat mult si nu stiu daca nu peste 2 ani o vand sa mai bag si in jante nu cred pt ca nu imi scot banii
              "cromul este placerea mea"
              "cui nu-i place , valea"

              Comment


              • #8
                Parerea mea: scapa de cromuri(nu da bine pe Lighean) , punei o suspensie...
                Sunt tare curios ce iese Logan 1,4 + Gaz + Cip = Furia rosie
                sigpic

                Comment


                • #9
                  arata bine masina,cel mai mult imi place tubul ala de bass din portbagaj
                  Last edited by Cristi_Xp; 16 September 2007, 21:22.

                  Comment


                  • #10
                    Iti dau un sfat: renunta la chestiile alea de pe coltul barei.

                    PS: Unde sunt facute pozele astea, mi se par cunoscute blocurile din jur?
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #11
                      Sa nu imi spui ca e Roz masina.....zi-mi te rog ca nu vad eu bine!!!! )))))

                      Comment


                      • #12
                        culoarea este rosu passion. scrie in profile.
                        cu ce s-a facut poze a distorsionat putin realitatea
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #13
                          am si eu o intrebare decat e power bass-ul ala din porbagaj ca poza ma facut tare curios ???
                          sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                          Comment


                          • #14
                            tubul de bass are 200w rms. masina este rosu pasion, dar cand faci cu un telefon in soare asa se vede.
                            iar cine este curios sa vada cum este benzina +gpl+cip poate sa ma contacteze sa vada cum se duce pe gpl mai ales.
                            am testat-o ieri si m-am luat cu una pe benzina 1.4 la intrecere mai usoara ca a mea si am cam luat-o pe gpl. si cine nu stie sa se mai intereseze ca masina cu instalatie secventiala nu prea pierde din puterea motorului.

                            crististreulea iti multumesc ca esti vigilent si pt culoarea masinii si pt nr de inmatriculare, nu stiam ca mai exista si in profile, ce sa fac m-am dat de gol, asta e bine ca ai vazut tu, totusi nu stiu cat de important este asta.
                            Last edited by crististreulea; 21 September 2007, 20:12.
                            "cromul este placerea mea"
                            "cui nu-i place , valea"

                            Comment


                            • #15
                              imi place cum ai facut masina cu cromul ala arata super
                              sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google