my brutus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    BRUTUSANF ai o masina frumoasa,mi-au placut ''ceasurile'' si cum ai vopsit(sau nu e vopsea?)chestia de plastic din jurul ''ceasurilor''.In privinta cromului si eu as pune pe ici pe colo ''neshte'' crom,imi place cromul dar nu am cui sa ma adresez.Mult succes in continuare
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #92
      mersi d-fens ,ai fost sincer si nu in bataie de joc

      mersi inca o data
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #93
        Brutusanf masina este OK.
        Trebuie sa iti placa tie in primul rand.
        Eu m-am apucat sa schimb infatisarea masinii, dar asta pentru ca imi place mai mult cum va arata masina cu noul kit, nu pentru ca mi-au spus "meseriasii in tuning" ca ce aveam eu au toti taximetristii si alte chestii deastea.
        Sincer nu inteleg de ce nu ai crom si la periile de la geamuri, pentru ca doar acolo iti mai liseste.
        Si pleoapele cromate din comert se curata la spalare. Asta preventiv, desi ai spus ca nu vrei asa ceva.
        http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

        Comment


        • #94
          te-ai prins
          Last edited by crististreulea; 7 October 2007, 22:11.
          "cromul este placerea mea"
          "cui nu-i place , valea"

          Comment


          • #95
            daca tie iti place e ok.
            cromul e frumos in unele locuri si da bine pe anumite masini doar.mie personal nu-mi place.
            din pacate ai luat pozele si nu vad cum arata masina ta.referitor la comentarii eu zic ca benzile alea de piata care se vand la metru sunt la categoria kitch tuning.cred ca ai vreo 2 in fata.parerea mea e ca strica aspectul mult.
            am vazut un logan in timisoara la care i-as fi inmanat premiul.....no coment: cu 3-4 abtibilde in spate cu RO sigla de renault,kitch cromat la toba,abtibilde cu siluete de femei,perdelute,jaluzele,ochi de pisica pe toate partile,sigla cu turbo in spate sau intercooler.probabil asculta manele si se gandea :"am loganul cel mai tare".
            nu ma refer la tine dar cu unele kestii pe masina faci sa arate ca bradul de craciun

            Comment


            • #96
              Benzile alea nu sunt la metru,sunt la set,si sunt aparatori bara,daca omului ii place,asta e.
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • #97
                Originally posted by dan.gutu
                Benzile alea nu sunt la metru,sunt la set,si sunt aparatori bara,daca omului ii place,asta e.
                mersi dan_gutu
                suru in afara de protectiile de la bari tot ce vezi cromat pe masina este inox
                100 % daca nu crezi putem verifica
                nu am braduleti si nici nu ascult manele ,am ascultat mai demult dar gata
                si uitam toba este tot din inox nu doar ornamentul ,pe verificate
                "cromul este placerea mea"
                "cui nu-i place , valea"

                Comment


                • #98
                  dar ce daca avem braduleti suntem manelisti??? aoleo ce odorizante mai folosim ca sa nu fim considerati manelisti?

                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by suru
                    daca tie iti place e ok.
                    cromul e frumos in unele locuri si da bine pe anumite masini doar.mie personal nu-mi place.
                    din pacate ai luat pozele si nu vad cum arata masina ta.referitor la comentarii eu zic ca benzile alea de piata care se vand la metru sunt la categoria kitch tuning.cred ca ai vreo 2 in fata.parerea mea e ca strica aspectul mult.
                    am vazut un logan in timisoara la care i-as fi inmanat premiul.....no coment: cu 3-4 abtibilde in spate cu RO sigla de renault,kitch cromat la toba,abtibilde cu siluete de femei,perdelute,jaluzele,ochi de pisica pe toate partile,sigla cu turbo in spate sau intercooler.probabil asculta manele si se gandea :"am loganul cel mai tare".
                    nu ma refer la tine dar cu unele kestii pe masina faci sa arate ca bradul de craciun
                    treaba lui cum isi face masina ,nu suntem noi in masura sa-i judecam , de ce o face brad de craciun poate nu are gust la tunat masini ca voi
                    nu este cu suparare
                    "cromul este placerea mea"
                    "cui nu-i place , valea"

                    Comment


                    • azi am montat la firma pilot filtrul sport simota mult dorit pt mine
                      este bestial ,trage masina mult mai bine spre surprinderea mea
                      puteti vedea pozele si astept parerile voastre :
                      Last edited by BRUTUSANF; 27 February 2008, 20:29.
                      "cromul este placerea mea"
                      "cui nu-i place , valea"

                      Comment


                      • beleaaaaa
                        cum se aude?
                        Captain of the black pearl

                        Comment


                        • marfaaaaaaaaaaa
                          bai tu stiu cum este marfa
                          si nu mai este gatuita de capacul ala
                          trage altfel frate
                          "cromul este placerea mea"
                          "cui nu-i place , valea"

                          Comment


                          • Superrrrr tare....felicitari frate

                            Comment


                            • super tare... cat tea costat brutuse? e facut special ptr dacia logan? sau ti-au sudat ei teava acolo cum ai facut cu montaju da mai multe detalii

                              sigpic

                              Comment


                              • si sound-ul cum e?...se aude mai misto? si cat te-a costat toata afacerea cu montaj cu tot?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google