my brutus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da' de ce nu va imbracati si in crom, daca tot va place asa tare? Eventual un telefon cromat, volanul sa fie si el cromat si huse arginitii daca se poate....
    A, era sa uit, neaparat niste spinnere la roti si autocolant cu sigla de Renault in loc de aia de Dacia ca altfel nu merge.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #17
      eu nu stiu de ce faceti atata vorbarie pt niste cromuri. ar trebuie sa respectati ideile fiecaruia de pe acest topic si gata .
      si vw passat de culoare rosie are crom pe ea si nu mai face nimeni atata scandal. deci sa inteleg ca si neamtul este de prost gust. eu zic sa nu va mai luati chiar asa de orice, o parere era de ajuns, rea sau buna. faceti voi cum vreti masina voastra si gata.

      oricum multumesc ca va intereseaza cum arata si cum nu arata masina

      cum spuneam gustul nu se discuta
      Last edited by crististreulea; 21 September 2007, 20:14.
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #18
        faceti-va ca nu vedeti cromul de pe ea si protectiile bari

        Last edited by BRUTUSANF; 21 September 2007, 19:20.
        "cromul este placerea mea"
        "cui nu-i place , valea"

        Comment


        • #19
          asa cum spun si majoritatea celor de aici...e prea mult crom....si cel mai nasol sigla...in fata Renault si in spate Dacia!!!!
          ai si tu dreptate..e masina ta si faci ce vrei cu ea....
          insa nu te mai supara pe cei care iti reproseaza unele lucruri....pt asta ai facut postul...sa se discute despre masina ta...nu doar ca sa te lauzi cu ea...(fara suparare)

          Comment


          • #20
            iar chestia cu sigla in spate de dacie nu au scos astia inca si pe spate cu renault

            este mai mica ca cea de pe fata si nu se potriveste

            cu prima ocazie o acopar

            nu mai posta consecutiv, ai buton de edit si timp de 5 minute poti edita!
            Last edited by crististreulea; 17 September 2007, 22:21.
            "cromul este placerea mea"
            "cui nu-i place , valea"

            Comment


            • #21
              Sincer am auzito si pe asta , un GPL fuge mai tare decat un Benzinar , oare GPL (o fi Kerosen, si nu stiu....) Din cate stiu eu dupa Cip trebuie sa bagi numai benzina buna (99+) , asta sa mearga super , da GPL e netinferior (99+) asa ca nu o vad bine...
              Daca am gresit undeva.... luminati-ma.....
              Last edited by crististreulea; 21 September 2007, 20:15.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by BRUTUSANF
                cred ca unii prea fac pe desteptii atata
                Aha, si cine a inceput sa se atace de la comentariile postate?


                On-topic: Liniute albe pe fond alb, minunat...
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #23
                  man este clar ca nu stii nimic despre instalatiile de gaz secventiale dar ma rog parearea ta
                  "cromul este placerea mea"
                  "cui nu-i place , valea"

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by BRUTUSANF
                    ...de nr de inmatriculare de exemplu crististreulea il interesa mai mult nr deci ce sa mai zic ...
                    man, nu te supara pe mine. eu baiat bun. nu m-am legat de numarul de inmatriculare dar mi s-a parut amuzant ca e cenzurat in poze dar aparea in profil .
                    am inteles explicatia ulterioara de ce au ajuns pe forum asa cum sint si e ok.
                    la gxg ii place tabloul de bord.
                    la SUPERCAR ii place masina in general si in special tubul de bass.
                    si la victor ii place tubul de bass.
                    eu am laudat cel mai mult !!
                    - volanul imbracat in piele
                    - ceasurile albe si luminile din el schimbate
                    - pozitionarea tubului de bass, filtru si a statiei
                    - pleoapele
                    - folia de pe usi model prestige
                    - aparatorile de noroi
                    - ornamentul de pe toba ma distruge

                    - imi plac si stopurile spate cum le-ai facut. asta am omis atunci:d
                    uite aici dovada :d
                    terror3009 are dreptate, trebuie sa apreciezi si laudele si criticile
                    "faceti-va ca nu vedeti cromul de pe ea si protectiile bari" ar trebui sa fie mottoul tau! bine zis! cui nu-i place cromul, sa nu-si puna pe masina
                    preteni din nou?
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #25
                      andrei eu zic sa ne pastram calmul si gata ,daca citesti mai sus o sa vezi ca membrul crististreulea ai intra cam puternic in topic si si-a spus parerile dar ca sa iti reamintesc el s-a legat de nr de inmatriculare deci ce inseamna asta de parca asta era important ,putea sa inceapa cu "bine ai venit pe forum" de exemplu si tu la fel ,nu?
                      dar cum spuneam nu ma intereseaza prea mult si nu tin la chestiile astea dar eu zic sa lasam dusmaniile si sa nu te legi si tu de toate chestile astea.

                      asa cum spuneam sunt foarte putini cei care au dreptul si profesionalismul unui adevarat design asa ca discutiile sunt de prisos.

                      daca ai ceva impotriva mea desi nici nu te cunosc sa-mi spui dar presupun ca nu ai nimic ,nu?
                      mai baieti calmati-va ca nu sunt suparat intotdeauna trebuie sa existe si critici este normal dar gata ,hai sa mai ne gandim la ce mai putem face pt masini nu sa ne certam pt niste cromuri este chiar penibil.

                      sunt multe de discutat

                      nu mai posta consecutiv, ai buton de edit si timp de 5 minute poti edita!
                      Last edited by crististreulea; 17 September 2007, 22:24.
                      "cromul este placerea mea"
                      "cui nu-i place , valea"

                      Comment


                      • #26
                        ce pot sa zic....sincer stai bine cu banii... ca la cat de scumpe sunt..... ai avut ce da..sti ce iti mai lipseste...semnalizatoarele cromate...bandourile de la gemuri cromate.. ornament de la porbagaj tot cromat....si piesa de top... un bullbar tot cromat..
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          OK nu stiu....
                          Explicami u cum cu un carburant mai inferior mergi mai repede.....
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by BRUTUSANF
                            ...diseara ma duc sa-i resoftez calculatorul pentru o putere mai buna si un consum mai bun...
                            rezultate? GOLAN91 abia asteapta acest raspuns.
                            Last edited by crististreulea; 21 September 2007, 20:19.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #29
                              mati inebunit...pai dak nici dci nu are consum bun..)... vreti sa alimentati loganu cu pipeta?... o picatura, doua picaturi, 3 picaturi la 100 km...
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                golan91 ,puteti glumi

                                am resoftat masina si merge mai bine ,se infige mai bine dar mi-a zis tipul ca o sa consume putin mai mult dar intra-adevar se simte mai vioaie ,a umblat la timpii de injectie si la cuplu
                                poate o sa fac si un filmulet dar sa vad unde
                                "cromul este placerea mea"
                                "cui nu-i place , valea"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google