my brutus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    BRUTUSANF am si eu o intrebare, ceasurile ce culoare au noaptea ca arata super?
    Last edited by crististreulea; 21 September 2007, 20:25.
    sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

    Comment


    • #47
      chenarele sunt albastre si limbile rosii si pe alb ai senzatia ca au luat foc, ca ard. inainte am pus doar ledurile si pe negru nu se vedea chiar asa bine. dar am vrut sa se vada si ziua ceva schimbat si am optat si pe folia alba. vezi ca una din poze, cred ca a2a cu ceasurile daca te uiti cu atentie ca se vad totusi culorile

      ecranul este de culoare rosie
      am sa incerc sa fac noaptea cu ceasurile sa le vezi cum sunt
      Last edited by crististreulea; 21 September 2007, 20:26.
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #48
        bine ms mult astept pozele
        sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

        Comment


        • #49
          deci sa ma lamuresc brutus nimeni nu zice ca scade puterea... dar tu vrei sa ne zici ca pe gaz creste puterea? adica pe gaz masina e mai sprintena decat pe benzina... ma asteptam ca la instalatiile astea noi gpl sa aiba aceleasi performante ca si benzina dar vrei sa zici ca e mai perfomanta cu gpL???

          sigpic

          Comment


          • #50
            bai tata, eu nu mai zic nimic, nu am zis ca este mai sprintena, ci la putere la fel ca pe benzina. am repetat de 1000 de ori ca nu isi pierde puterea prea mult, este aproape ca pe benzina sau cel putin mie nu mi se pare ca am scazut in putere ,asa am spus ,dar nu mai va zic nimic ca oricum nu credeti. cel mai bine mai dati si voi pe google -forum logan gpl si cautati pe forumuri sau puneti-va gpl si incercati-le personal sau daca aveti prieteni intrebati-i

            Originally posted by victor
            bine ms mult astept pozele
            victor uite poza noaptea de la ceasurile mele




            Nu mai posta consecutiv, foloseste cu incredere butonul Edit.
            Last edited by andrei; 23 September 2007, 11:12.
            "cromul este placerea mea"
            "cui nu-i place , valea"

            Comment


            • #51
              De unde ai luat sigla de pe fata? cea de dacia combinata cu reno?

              Comment


              • #52
                Salut baieti.In legatura cu GPL-ul asta nu este bun,in timp o sa plangi dupa motoras, am zis '' in timp '' ( vorbesc la general nu ma leg de o anumita persoana). In legatura cu tuningul , merge cromul dar fara sa-i mai pui spoilere, praguri etc.Din cate vad eu vrei sa faci o masina eleganta BRAVO. Daca ai avea o culoare inchisa s-ar pupa si mai bine cromul asta. Mi-am spus doar parerea acum gusturile nu se discuta.Sa auzim numai de bine.
                Cu stima Christnacht
                Last edited by crististreulea; 21 September 2007, 08:38.
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Christnacht
                  Salut baieti.In legatura cu GPL-ul asta nu este bun,in timp o sa plangi dupa motoras, am zis '' in timp '' ( vorbesc la general nu ma leg de o anumita persoana). In legatura cu tuningul , merge cromul dar fara sa-i mai pui spoilere, praguri etc.Din cate vad eu vrei sa faci o masina eleganta BRAVO. Daca ai avea o culoare inchisa s-ar pupa si mai bine cromul asta. Mi-am spus doar parerea acum gusturile nu se discuta.Sa auzim numai de bine.
                  Cu stima Christnacht
                  k mersi ,eu stiu ca merge foarte bine ,eu am vazut un mini cooper care era rosu si avea foarte multe de crom pe el dar eu nu stau sa ma contrazic cu "meseriasii in tuning" ,imi pare rau ca nu am facut o poza la mini cooper-ul rosu ala sa vedeti si voi crom pe el si ala este facut de fabrica ,da?
                  Originally posted by Cata_65
                  De unde ai luat sigla de pe fata? cea de dacia combinata cu reno?
                  nu inteleg ce vrei sa spui ,nu este sigla de dacia ci doar de renault nu stiu un de vrei sa bati (te referi ca este pusa sigla de renault peste cea de dacia presupun)

                  daca vb de sigla de renault am luat-o din targ de la noi din bucuresti si este 100% inox nu din plastic cromat cum ma contrazice de la distanta sonykel

                  nu mai posta consecutiv, e ultimul avertisment! ai buton de edit
                  Last edited by crististreulea; 21 September 2007, 10:30.
                  "cromul este placerea mea"
                  "cui nu-i place , valea"

                  Comment


                  • #54
                    te referi la acest mini cooper. marea diferenta e ca vine din fabrica. toate ornamentele cromate si nu sint putine, sint concepute din fabrica ca si design.
                    inclusiv la stopuri, faruri, bari, embleme, roata sub geamuri, masca. chiar si interiorul vine cu o gramada de chestii cromate. cind este conceput de fabrica e una, cind e facut ulterior de unu altu, nu mai da asa de bine.
                    si da, arata bestial acest mini cooper. nevasta mea a zis ca se poate obisnui cu ea
                    Last edited by crististreulea; 21 September 2007, 10:47.
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #55
                      man deci nu mai ameti cu chestii din astea, nu conteaza ca fost facut ulterior. voi ziceati ca nu da bine la rosu si v-am demonstrat ca arata si asa si mersi pt pozele astea ,iar chestia cu fabrica va cadea


                      si inca ceva, este primul avertisment ca pana acum nu am mai fost amenintat

                      ai PM cu cele 5 avertismente
                      Last edited by crististreulea; 21 September 2007, 20:29.
                      "cromul este placerea mea"
                      "cui nu-i place , valea"

                      Comment


                      • #56
                        si ca sa nu te evit ca vad ca devii rautacios cu toata lumea... acele cromuri de pe masina ta... nu se compara cu ce exista pe acest mini cooper... ce ai tu pe masina sunt niste plastice made in turkey...

                        si ca tot sunt pe topicul tau te-ai atacat degeaba si m-ai luat pe mine ce-l mai rau in vizor ptr ca eu n-am zis nimic de rau... dar in fine...

                        alta chestie... dece tiai pus sigla reno? nu suporti gandu ca ai o dacie? e o dacie man nu e reno... aaa da e o dacie by renault dar nu era necesara grila renault in fata...

                        PS. sunt si pleoape cromate...

                        am si eu o intrebare nu cumva asta se numeste Kitck tuning???
                        Last edited by SoNyKeL; 21 September 2007, 11:10.

                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          arata super bordul
                          sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by sonykel
                            am si eu o intrebare nu cumva asta se numeste Kitck tuning???
                            Nu, bre, se numeste kitsch tuning.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #59
                              da gramaticile astea...
                              dar plastic made in turkey e??? sau e nevoie sa caut situl producatorului...

                              oricum partea buna e ca sunt loganuri care sunt muuuult mai incarcate ca a lui brutus mai e unu prin ct si unu prin braila parca..

                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Nu sunt '' meserias in tuning '' dar ma pricep cat de cat nu sunt afon.In primul rand n-am spus chestia asta ca sa ma cert pur si simplu conversatie.Dar vad ca LoganClub o cam ia razna.Nu stiu de ce mai intru pe forum.Intru ca sa mai dau niste idei , sa mai invat si eu de la altii si tot asa dar in fine.
                                Cu stima
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google