my brutus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    spray-ul costa in jur de 35 ron
    "cromul este placerea mea"
    "cui nu-i place , valea"

    Comment


    • #77
      sigpic

      Comment


      • #78
        Originally posted by valeriuciprian
        Cat costa un astfel de spray si cum se numeste exact?
        costa 35 ron si cam asa arata
        Last edited by BRUTUSANF; 27 February 2008, 20:30.
        "cromul este placerea mea"
        "cui nu-i place , valea"

        Comment


        • #79
          Da ...merci mult...credeti ca daca am sa le fac si eu ca a le lui Brutusanf deci "vopsite" doar pe partea care nu are bec o sa am probleme la inspectia tehnica , militie etc?Se mai poate sterge vopseaua sau le afum cu lumanarea?)
          sigpic

          Comment


          • #80
            eu te sfatuiesc sa le faci pe partea fara bec nu cum sunt astea ,ci ca ale mele ,desi am avut pe un caraliu care se luase de mine dar ia trecut repede

            sa stii ca dupa un timp mie in partea de sus s-a crapat vopseaua si s-a cam luat si trebuie sa le vopsesc iar dar sa vad cum ,dupa 2 ani

            asta s-a intamplat din cauza soarelui puternic
            Last edited by BRUTUSANF; 21 September 2007, 21:44.
            "cromul este placerea mea"
            "cui nu-i place , valea"

            Comment


            • #81
              ......se zice ca au intrat cei de la dacia pe site ,au vazut discutiille impotriva cromului si din cauza mea si a ta si a parerilor contra nu or sa mai cromeze nici ei calandrul de la logan. p.s. unde ai pozele cu masina ta ca nu le mai gasesc?
              VL 97 N P N

              Comment


              • #82
                pai nik, eu le-am scos casa nu mai aibe lumea ce sa discute. dar datorita unui timisorean cu mult bun simt, le-am pus inapoi si iti spun imediat unde le gasesti ,iar cei de la dacia sunt prea fraieri daca se iau dupa toti ciudatii ,treaba lor.

                le gasesti la postul #66 pagina 4
                Last edited by crististreulea; 23 September 2007, 11:04.
                "cromul este placerea mea"
                "cui nu-i place , valea"

                Comment


                • #83
                  Originally posted by nik_98_nik
                  ...se zice ca au intrat cei de la dacia pe site ,au vazut discutiille impotriva cromului si din cauza mea si a ta si a parerilor contra nu or sa mai cromeze nici ei calandrul de la logan
                  Originally posted by BRUTUSANF
                  ...cei de la dacia sunt prea fraieri daca se iau dupa toti...
                  nu cred ca cei de la dacia sint infulentati de citiva carora nu le plac cromul. personal imi place calandrul cromat, V-ul si linia de sub capota.
                  am vazut citeva fara nici un ornament cromat si parca ii lipseste ceva acolo. posibil chestie de obisnuinta.
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #84
                    da si eu zic totusi ca nu aia de la dacia o sa fie influentati de ideile unora

                    dar cine stie ,chiar sunt curios daca o sa renunte la el
                    "cromul este placerea mea"
                    "cui nu-i place , valea"

                    Comment


                    • #85
                      A fost doar o gluma cu cei de la dacia. spune-mi te rog protectiile de la aripi sunt cele scumpe de la uzina sau au aparut si mai ieftine ca trebuie sa-mi pun si eu . mai intreb ce ai lipit sub 1.4 mpi ca nu se vede
                      VL 97 N P N

                      Comment


                      • #86
                        iti dai seama ca nu putea sa fie adevarat ,astia de la dacia nu culca urechea la toti

                        protectiile de la dacia sunt din targ si am dat pe ele 40 ron cu sistem de prindere si cu adeziv si cu cate 5 cleme su holsurub pe de desubt

                        sub emblema dacia este un abtibild din aluminiu cu power si steagul germaniei daca numa insel .am sa fac o poza
                        Last edited by crististreulea; 29 September 2007, 13:45.
                        "cromul este placerea mea"
                        "cui nu-i place , valea"

                        Comment


                        • #87
                          Daca o sa vii la SIAB sa parchezi langa cromata mea, ca seamana una cu alta.
                          LOGAN--> <--TOYOTA

                          Comment


                          • #88
                            da sa stii ca am observat asta si ma bucur ca avem aceleasi gusturi. spre deosebire de alti critici, noua ne mai place cromul
                            Last edited by crististreulea; 29 September 2007, 13:46.
                            "cromul este placerea mea"
                            "cui nu-i place , valea"

                            Comment


                            • #89
                              Cred ca la alta culoare nu se asorteaza asa bine,ce zici ?
                              LOGAN--> <--TOYOTA

                              Comment


                              • #90
                                pai sincer am mai vazut pe bleumarinul ala si nu prea sta bine ,si eu zic ca este culoarea perfect pt crom. bine nu se compara cu negru ,pe negru merge cel mai bine

                                pe negru ai vazut ?
                                Last edited by crististreulea; 3 October 2007, 11:06.
                                "cromul este placerea mea"
                                "cui nu-i place , valea"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google